Teise veerandi sügav mõõn hukutas Kalevi

Peep Pahv
, sporditoimetuse juhataja
BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak.
BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak. Foto: Peeter Langovits

«Meie meeskonnal pole ammu midagi sellist juhtunud. Talvel oli tavaline, et mängu ajal tulid ette suured ärakukkumised, kuid viimasel ajal seda probleemi polnud … nüüd on see aga tagasi,» sõnas Kalev/Cramo korvpallimeeskonna peatreener Alar Varrak pärast seda, kui tema juhitav meeskond kaotas Balti liiga pronksiseeria avamängus Riia Baronsile 71:79.

Tegemist oli omapärase mänguga, kus Kalev oli kolmel veerandajal võõrustajatest üle, kuid teise veerand­aja suur mõõn võttis neil võidu käest. Baronsi pallurid tabasid teisel veerandajal seitse kolmest ja viskasid kümne minutiga kokku 37 silma. Sellest piisas, et kaotusseisust välja tulla ja kohtumise lõpuni Kalevi ees juhtida.