Eesti jalgpalli meistriliiga põnevuskohtumises poolitasid Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju tänavu juba kolmandat korda punktid, mängides 1:1 viiki. Avapoolajal realiseeris Kalju sisuliselt ainsa võimaluse kapten Alo Bärengrub, saates karistuslöögi järel palli peaga Sillamäe väravasse. Teisele poolajale tuli Sillamäe aga marulise survega, mis kandis vilja kümme minutit enne lõpuvilet, kui Kassim Aidara suunas samuti peaga väravasse Marius Cinikase tsenderduse. «Läksime esimesel poolajal vale taktikaga mängima – hakkasime oma poole peal söötu lükkama. Sillamäe on Eestis võimeline ükskõik kelle vastu aktiivselt mängima, aga meie seda ei teinud,» nentis üleplatsimehena meeletult võidelnud Sillamäe ründaja Vjatšeslav Zahovaiko lõpuvile järel. «Aga ju see mäng siis pidi viigiga lõppema.»