Tänavused esimesse klassi minejad Tartus ja Tartu maakonnas

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Kesklinna kool

1.a klass

Ursula Ainso

Christian Anders Bergström

Annabel Kutman

Uik Leete

Tarvi Liivak

Liisi Luht

Kadri Margus

Annaliisa Männik

Auli Nikopensius

Kristin Penu

Siim Pettai

Piret Puidak

Andres Raudsepp

Elisabeth Rebane

Elisabeth Rudanovski

Grete Sabine Sarap

Bianka-Maria Sei

Siim Sejev

Mari Siilivask

Hardi Tambets

Selena Tammiste

Emilie Tamtik

Simona Tõnisson

Nel Välb

1.b klass

Sonja Liis Kaara

Karina Kalmus

Mõtus Lõma Kama

Kevin Klaos

Keylin Koort

Silver Kruto

Liisbeth Lind

Marcus Napp

Mikk Pehk

Ülljo Pihus

Oliver Pool

Karl Pree

Mark Oskar Pärle

Kermo Pärn

Teele-Riin Raja

Sander Savik

Mattias Sulg

Saale Timotheus

Koit Tover

Kerdo Uibo

Reemo Vilipuu

Alar Visse

Miina Härma gümnaasium

1.a klass

Annabel Aavik

Siim Barkala

Elerin Eelmäe

Hanna Ulrika Eltmaa

Annabel Guitar

Katriann Kaasik

Paul Kristjan Kalda

Annabel Kaldvee

Epp Kama

Mari-Liis Kapp

Magnus Kaus

Teele Anette Koger

Aaro Kristjuhan

Rando Künnapuu

Artur Erik Lindmaa

Sixten Alex Luik

Meril Mirjam Oras

Taavo-Patrik Pandis

Lotta Peedimaa

Edvin Johannes Piirsalu

Rivo Raudsik

Saara Sasi

Marta-Liisa Talvet

Emili Toompuu

1.b klass

Mia-Nicolena Aaver

Mirjam Aluvee

Richard Annilo

Maarten Berg

Agete Eksi

Tõiv Helm

Minna Kruusamäe

Kadi-Liis Kuum

Elisa Litvin

Kristin Maris Mahla

Marten Moro

Maarja Mustimets

Margot Nigol

Rahel Parm

Aleksandra Isabel Pillmann

Ragne Plaan

Artur Reinpõld

Kaarel Hendrik Zernant

Aleksander Tamme

Marija Toomjõe

Jan-Joonas Torm

Anna Ulst

Johannes Vallikivi

Andreas Vija

Raatuse gümnaasium

1.a klass

Rasmus Aidla

Agnes Akkermann

Mari-Liis Kangro

Karl Kivi

Rauno Lillemets

Kert Look

Margus Mauer

Melani Meikar

Steven Müürsep

Tarvo Nurmetu

Tauri Pihlamäe

Sanna Podekrat

Maris Poska

Andrus Punt

Marta Randoja

Aiki Reimann

Külli Reinkubjas

Rimon Reinmets

Sigrid Rüütel

Tauri Siion

Siiri Solom

Elika Šaškina

Gea Teder

Evelin Tiidomaa

1.b klass

Age Kuusmaa

Elen Lehtlaan

Lauri Lestal

Annabel Loorits

Veronica Lääts

Sander Meister

Victoria Mõru

Ardo Oks

Kädi Ootsing

Sigrid Pardanen

Sameliina Paurson

Karl Pree

Sten Prikko

Andero-Albert Pruul

Maris Raig

Marlen Sikk

Aik Eerik Sild

Chris Sumberg

Aleks Tuvi

Karolin Tõnismäe

Aron Max Tõniste

Alar Vaska

Katri Vesi

1.c klass

Anabel Annama

Elina Arand

Keiti Aren

Marta Aren

Taavi Fuchs

Annika Kaljund

Anastassia Karjagina

Kady Kovalenok

Kristi Kreos

Evelin Kruus

Riho Kööp

Lotta Lutsar

Karl Joosep Mark

Kevin Nädal

Imre Paat

Maiken Peterson

Arlis Pind

Rainer Raiend

Steven Reinkort

Renno Roosiväli

Carl Zoo

Toomas Talen

Erki Toomsalu

Kätliin Värv

Puškini gümnaasium

Irina Bednova

Marina Dudkina

Sergei Fillipov

Anastassia Fomkina

Olga Gubskaja

Veronika Hohlova

Alina Horošulina

Aleks Kozorez

Olga Kazmirtšuk

Jana Kuznetsova

Alan Majak

Alla Omelina

Karina Pestrjakova

Andrei Petšnikovski

Anna Ratmanova

Anna-Maria Rožkov

Aleksei Sadajev

Alina Smolenskaja

Aljona Somova

Alisa Spassova

Valeria Zarudnaja

Elina Tšertšel

Valeri Turko

Roman Vavilov

Tamme gümnaasium

1.a klass

Helina Kalbe 

Henri Karmiste

Rebecca Karo 

Marlene Kirt

Marii Kivi

Richie Krõlov

Catarina Kurg 

Jackleen Kurg 

Liisbeth Laasik

Ander Lainevool 

Anette Mittri 

Liisi Niinemäe 

Heleri Nõmm 

Ardi Pallon 

Kirke Johanna Pallon 

Tauri Põder 

Jakob Roots

Riho Rosenthal 

Herke Karin Rõõm 

Eliisa Täht 

Karel Uffert 

Erki Valk 

1.b klass

Siim Aasmäe

Henry Martti Abras

Jaan Valter Avestik 

Artur Glavatskihh 

Janno Jaal

Karolina Juhani 

Jareli Jõelaid 

Karoli Jõelaid 

Hanna-Rebeca Kasemets 

Uku Oliver Kask 

Sirle Kont

Hanna Britt Laursoo

Grete Marjak 

Greete Möldre 

Liisbeth Pintsaar 

Jay Martin Ploomipuu

Karolin Polli 

Rain Puman 

Lii-Karmen Saago

Mihkel Sarap

Karel Seli 

Tõnis Soosaar

Kristin Strohm 

Renee Usar 

1.c klass

Allar Aarla

Annaleena Adamson 

Erich Ehte

Elisabeth Ein 

Richard Eschbaum 

Maria Juhani 

Johan Kaasik 

Carolin Karo 

Laura Kaur

Karl-Erik Kirs

Piia Kivikas

Kelli Kukk

Merit Leppik

Laura Lukk

Piibe Nõmm 

Marie Olli

Andmar Piik

Kennet Raisma

Mattias Reinula

Norman Räim 

Kätlin Vaher 

Brigitta Varul

Andre Varusk

Silvia Veermäe 

Annelinna gümnaasium

1.a klass

Dmitri Agarjov

Anita Avakova

Aleksandra Dunajeva

Jekaterina Goidina

Ruslan Gurin

Roman Kisljakov

Diana Korenevskaja

Jana Kozõreva

Allan Krit

Dmitri Kuznetsov

Artur Kuznetsov

Artjom Levkovets

Maksim Muhhin

Diana Nesterenko

Evelina Romanenkova

Diana Schmidt

Aleks Slobodjanik

Svetlana Smirnova

Ilona Stanitski

Verner Sääsk

Veronika Taraskina

Stanislav Tatartšuk

1.b klass

Jegor Anissimov

Anastasia Bahmatševa

Roman Bubnov

Aden Dorohhin

Pavel Dovlatjan

Vladislav Drutski

Maksim Golotvin

Ilja Griškov

Aleksander Jaroševitš

Konstantin Javorski

Violetta Klein

Ilja Kodar

Valentin Kurnassov

Eduard Kägu

Maria Lebedeva

Daniil Nikiforov

Anna Oja

Kristina Reinapu

Edgar Samsonov

Veronika Sidorenko

Andres Sikka

Radik Simanis

Anastasia Tselikova

Viktoria Volkova

1.v klass

Julia Aleksina

Janika Ansip

Diana Belolipetskaja

Jekaterina Dolgorukova

Ruslan Jeskov

Richard Kirkman

Jekaterina Korolkova

Aljona Kovalenko

Aleksandr Kromonov

Olga Kudrjavtseva

Sander Kulli

Samanta Kuznetsov

Kristina Linnik

Karin Malikova

Eva Malkova

Ketlin Paas

Vlad Platonov

Eduard Prihodko

Julia Rokatševskaja

Adriana Semjonova

Nastasi Stanitskaja

Andrei Svinkov

Artur Zahharov

Karlova gümnaasium

1.a klass

Marili Gross

Joanna Hansen

Artur Ilmjärv

Hendrik Ilves

Laura Jõgar

Laura Koppel

Karin Kõrgesaar

Lauri Leego

Rando Mikksaar

Saskia Maria Mäe

Artur Mäeots

Egert Nurmsalu

Simon Pettai

Kai-Ly Remmelkoor

Adele Ruuder

Maria Rüütli

Hermine Saul

Stina Serglov

Theodor-Villem Taalmaa

Gertrud Tomson

Sandra-Leele Toom

Triinu Uusen

Merliin Viitkar

Johannes Aaron Vilu

1.b klass

Marten Heinakroon

Arlis Hermlin

Karolina Kallas

Kaire Koljal

Martin Kordmaa

Kevin Käo

Risto Leht

Getter-Medeia Meer

Romi Merevoo

Karl-Miikael Mirka

Ingrid Mitt

Hanna Nõmm

Karl Robert Põder

Anett Pärs

Viive Raal

Anna Brigitta Rosenthal

Gerda Saul

Elis Soome

Toomas Tamm

Markus Vaasa

1.c klass

Tõnis Birken

Joel Dahl

Silver-Miikael Eiber

Hans-Christian Hausenberg

Marten Kaljuvee

Grete Kalme

Kristjan Kauts

Mikk Henrik Mõts

Mattias Mäeots

Joosep Orav

Iris Palm

Martin Parksepp

Birgit Piirimaa

Raul Pukk

Kaarel Rander

Britt-Marleen Rannula

Kristiina Rein

Siret Saar

Eliise Saarepera

Ly Umbrella

Karmen Õun

Forseliuse gümnaasium

Stever Arme 

Carina-Elisabeth Hade

Carmel-Henriette Hade

Anett-Reili Hani

Steffani Heinamets

Sten-Henry Hera 

Hendrik Hiiop

Ilmar Ilves

Jana Ilves

Oliver Jaas

Hege-Meril Jõemets

Kristi Kangro 

Dimitri Karavan

Märt Karulaas

Keity Kokla

Kaire Koljal

Liisi Kraak

Heleriin Krõlova

Jessica Kull

Martin Kõnd

Marit Laur

Eduard Lehes

Raili Liblik

Marvin Marjapuu

Keven Metsalu

Ronald Nüüd

Carmelin-Hestia Pellenen

Sandra Pääsik

Doris Rosenberg

Kert Samler

Tonalt Simanis

Reet Sütt

Ilona Šarova

Kärol Tennokese

Liisi Valtna

Kendra Variku 

Stella Vask

Rafael Juhan Villem Vehviläinen

Elisabeth Veraksitš

Vladislav Volkov

Ander Vool

Slaavi gümnaasium

1.a klass

Aljona Aksjonova

Mikael Bezljudov

Mark Gussakov

Alissia Daveinis

Viktoria Jeršova

Aleksandr Karusaar

Alina Ljubimova

Pavel Nikiforov

Artjom O´Konnel-Bronin

Sergei Otnjakin

Aleksander Poljakov

Konstantin Popõrin

Tatjana Rassadkina

Tair Safiulin

Eduard Semjonov

Stanislav Timofejev

Aljona Trofimova

Maria Šarova

Karl Škokov

Valerija Zarudnaja

1.b klass

Valerija Bortsova

Inga Gussarova

Anastasia Jekimova

Vladislav Karzubov

Eduard Kask

Dmitri Korobov

Anita Kozlova

Stanislav Loktev

Kristina Lokteva

Jana Maksimova

Anton-Aleks Malinen

David Manivtšuk

Viktoria Nikiforova

Anna Sohhinova

Jelisaveta Frolova

Angelina Tšuris

Džesika Šprenk

Dajana Ellervee

Mart Reiniku gümnaasium

1.a klass

Kristiina Elis Adson

Mart Born

Hendrik Hellenurme

Jürgen Jürgenson

Kerli Kahk

Mart Erik Kermes

Carmen Kolsar

Merily Margret Koplimägi

Karl Liivakant

Jürgen Lumiste

Joanna-Marion Lõhmus

Susanna Viktoria Mõtsmees

Angela Mäll

Hele-Mai Mängel

Kairit Niglas

Marie Pau

Pearu Pirsko

Annabel Pruer

Jaan Reimand

Margus Reintam

Keirily Tepp

Henry Enno Turu

Ave Liis Varendi

Annika Väljataga

1.b klass

Germo Ausin

Laura Ehala

Ketlin Klaaser

Kätrin Krjutškova

Karl-Erik Kruusmaa

Kelin Kuznetsova

Mai-Liis Logina

Markel Luiv

Martin Maiste

Regina Malm

Mairon Metsaots

Kevin Oja

Alari Pent

Marianne Piirmets

Hendrik Põhjala

Sandra Ratasepp

Eleonora Kristina Romot

Ain-Allan Rusi

Jaanika Rusi

Mairon Räst

Kaspar Saar

Kerli Semjonov

Hendry Toome

Sille Võsaste

1.c klass

Jekaterina Bossenko

Gregor Eesmaa

Karita Ers

Riin Haljasorg

Kristi Haller

Markus Haug

Sken Heidemann

Kreete-Elis Kalda

Tõnu Kiis

Ingmar Kogri

Iida Maria Lipasti

Teodor Leheste

Grete Pall

Kristjan Pärn

Hannes Sass

Karina Sein

Triin Sellik

Agnes Tambets

Siret Tani

Mihkel Taros

Marie-Helene Uiga

Erik Martin Vetemaa

Liisi Viirpalu

Maximilian Vingerfeld

1.d klass

Riinu Esko

Greta Ilmas

Mats Oskar Külvik

Ingrid Kütt

Ivo Kütt

Alvar Peedo

Helen Pung

Egert Pärna

Viive Raal

Adele Ruuder

Kristin-Liis Rätto

Deivid Saarniit

Jaanis Sirkel

Sille Säärits

Eliise-Marie Tamm

Ilmar Tarto

Kaspar Valk

Kommerts-gümnaasium

1.a klass

Jaagup Annast

Laura Elb

Šerif-Turan Gayibli

Kevin Kaldmäe

Grete Kivisaar

Aigar Koger

Silver Lauri

Kristofer Leping

Loviisa Lindpere

Martin Munck

Anti Neltsas

Anni Britta Pajoma

Sigrid Pedaja

Jan Martin Prass

Risto Raagmaa

Riivo Siimon

Alari Siivask

Tiina-Maria Tali

Hukko Talivere

Mirjam Tenjes

Kristjan Uibo

Maribell Villakov

Karlis Õnneleid

Kristella Ärmann

1.b klass

Grethe Audova

Hendrik Hütt

Roosi Joonas

Gerda Kalda

Merily Kliimar

Aksel Liivak

Henri-Joel Mugu

Juan Pablo Munoz Rubiales

Tarvo Mäesepp

Kerli Nahksepp

Stiv Narusing

Annett Pendarov

Liisa Pindmaa

Egert Plank

Frank Gabriel Roio

Hannes Rumm

Silver Saar

Geterly Sepp

Sander Štenov

Marten Tamm

Rosanna Vinkmann

Karin Värnik

1.c klass

Karina Aktanajeva

Markus Alaveer

Kristo-Martti Audova

Miriam Brotons Alcazar

Martin Elmaste

Henrik Hansson

Taavi Kaasik

Helena Keskpalu

Kristjan Klimušev

Mikk-Sander Koido

Johanna Kollom

Kristin Kontro

Kaisa Koost

Uku Kull

Kevin Laig

Eleri Leht

Karl-Miikael Mirka

Sten Mumm

Kaili Must

Andreas Otsus

Joosep-Taaniel Sori

Silvar Tamme

Iris Vaagen

Maria Volk

Kunstigümnaasium

Anete Aasaroht

Triinu Aaviku

Robert Bunder

Eliise Elken

Taavi Eomäe

Lisette Kabel

Jan Keron Kalm

Freddy Koort

Egne-Sigrid Kukk

Egle Kurvits

Alder Käspri

Marit Laur

Siim Lennuk

Thor Põder

Sandra Liisa Pärl

Signe Reimets

Kaarel Tigane

Ester Tšeskidov

Alina Unukainen

Andrus Vaher

Nele Mai Viin

Ave Vilpo

Triine-Mirell Ämarik

Rumnaldo Hanko

Teele Henn

Triin Ilisson

Birgit Jarne

Kristo Kadak

Kevin Kuhhi

Kris Käppa

Kevin Laiuste

Henri Leht

Karmen Mesila

Tervo Nõgel

Marta Oja

Gerly Parm

Jaan Poola

Eero Pärn

Madis Salo

Diana Siimann

Martin Tammpere

Sandra Tenno

Elisabeth Veraksitš

Timo Allaje

Helis Alter

Henri Ellakvere

Meril Freimann

Romet Kala

Sven Erik Kippasto

Kevin Klement

Hanna-Marii Kriisa

Kätlin Laur

Elisabeth Lempu

Daisy Mällo

Erik Puis

Laura Põldma

Kevin Põldoja

Triin Sellik

Liana Sigina

Ingrid Tamm

Demy Tarkus

Oskar Daniel Telgmaa

Marju Valge

Descartes’i lütseum

1.a klass

Aleksander Avastu

Darja Issajeva

Susanna Janno

Jaana-Maria Kaljuste

Carmel Kallemaa

Mark-Sandor Kolts

Brita Kuus

Heleri Laanes

Sander Lehtsaar

Annely Liivas

Kristofer Maranik

Grete Metsmaa

Anett Mäger

Marta Mölder

Raiko Nädal

Hanna Näks

Laura Pedjak

Frederik Pelska

Gabriel Rosenthal

Freyja Tralla

Edgar Trelin

Saskia Vunk

1.b klass

Anetta Vanesse Järg

Henry Kallas

Carol Kangur

Jürgen Kukk

Anastasia Lagutina

Merlyn Malm

Age Martinson

Mattias Johann Orglaan

Käti Parm

Anthon Roderik Puur

Eero Pärn

Geidi Raadik

Katrin Riso

Kaili Sepping

Eliise Skatškov

Andrias Suits

1.c klass

Merilin Ainsalu

Kert Allas

Aleksander Kutkin

Robert Kutta

Eduard Käsi

Sten Lõokene

Anna-Maria Mironjuk

Mareli Pärtelpoeg

Hanna Rattasepp

Elisabeth Rebo

Kristin Saan

Maiki Suvi

Hedi Teidearu

Tanel Terasmaa

Enni Vaarmann

Aiki Veeber

Eliise Vider

Kivilinna gümnaasium

1.a klass

Allan Espenberg

Elisabeth Harkmann

Mirjam Heldus

Andre Ivask

Mattias Mereküla

Eva Lea Jääger

Kadi Kankar

Karl Erik Karindi

Janar Laanemaa

Kevin Müürsepp

Katriin Niilo

Rain Näkk

Kunder Orujõe

Karel Paju

Kaspar Erik Puusepp

Jakob Päll

Sandra Pääsik

Katri Püss

Santaana Raudjalg

Deniis Renter

Carmen Roosti

Kaspar Ruus

Sten Saarma

Karl-Erik Vidaja

1.b klass

Märten Aardevälja

Johanna Eendra

Jaan Märten Huik

Elina Kahre

Joonas Kartsep

Mike-Erik Kask

Ants-Henari Kriisa

Karl Kuusik

Doris Maria Kääroja

Stella Leego

Kaarel Maasen

Kevin Märtmaa

Adriana Puusepp

Pärli Pärn

Georg Randla

Jan Erik Remmel

Helina Roosimaa

Kärt Sikk

Maarja Silla

Karl Martin Tamm

Kalju Termonen

Katariina Torm

Hugo Rene Udumäe

Madli Utt

1.c klass

Aigars Arikas

Sander Jänes

Cardo Erasmus Kakk

Carmen Kauer

Sandra Kaukvere

Rauno Kiissel

Liisa Kübarsepp

Anna-Eliise Laur

Oskar Lehepuu

Erik Leizan

Janar Lind

Joonas-Patrik Patto

Martina Peda

Gabriel Peetsalu

Siim Pogosian

Vanessa Rahnu

Merilyn Sepp

Kätlyn Sügis

Elari Teppan

Laura Täpsi

Maarja-Liis Uibo

Oliver Vainumäe

Sandra Verjatina

Elise Viljak

1.d klass

Kristel Anier

Theodor Ehari

Mark Aleksander Fischer

Jaak Fridolin

Helen Helmet

Taavet Joonas Jukola

Mattias Kalamees

Eleri Kass

Chris Kislenko

Angelica Maalmann

Marta Johanna Mets

Karsten Mändar

Indrek Näär

Mart Ott

Alejandro Perez Toribios

Elys Rannik

Lauri Martin Rannu

Carolyn Rodim

Jesper Roon

Markus Saadjärv

Margret Tigane

Ilona Toikka

Artur Toikka

Tony Uibopuu

1.e klass

Tanita Glaser

Helena Hämarik

Henri Hämarik

Stiven Karajev

Gerli Kram

Kerstin Kingo

Kätriin Koppel

Siim Kristjan Lange

Robin Lood

Kristi-Kristina Lovjagin

Karl Luri

Kristo Maasik

Liisa Murga

Kurmo Palm

Marite Pino

Stella Rekker

Tristan Rumjantsev

Birgit Savisaar

Robert Spaal

Helena Sõõro

Kerli Tali

Delis Tamm

Erik Viljasaar

Merilin Villems

Veeriku kool

Andra Blank

Johanna Ets

Lota-Brita Haugasmägi

Agnes Hobolainen

Meeri Jakobson

Silver-Miikael Jakobson

Kerili Joonas

Kevin Jõgi

Raina Järv

Johan Kaasik

Ingrid Kiisk

Danel Kivi

Kevin Kokk

Säde Mai Krusberg

Hanna Kurvet

Georg Kõivumägi

Kris Gregor Laarmann

Helen Lajal

Rasmus Lellep

Vanessa Mae

Rennet Miitel

Timmo Mustonen

Merili Mägi

Markus Männik

Mait Marten Nanits

Perit Oinus

Mark Okružko

Anette Oras

Sander Paavo

Remo Palu

Edith Pärnik

Diana Raud

Elina Rebane

Egert Roio

Helve Sokk

Hellerin-Merit Sõrra

Tanel Tikk

Targo Timak

Vladislav Tomassov

Kermo Toots

Katariina Torm

Marta-Laura Treufeldt

Alar Vaska

Renne-Ly Virks

Audentese erakool

Marilin Arens

Kätlin Regiina Kirjanen

Oscar Maidra

Liivi Mall Pari

Marta Piho

Marten Teppan

Marcus-Albert Tuul

Richard Võsu

Hendrik Väinaste

Frederik Mihkel Välja

Elu Sõna kristlik kool

Kevin-Gregory Reiko

Daniel Filip Tamme

Herbert Masingu kool

Simo Kähari

Arnold Mitt

Joosep Paasmäe

Kristo Raag

Romet Raudsepp

Henriette Sülluste

Ramon Tegova

Rando Tuvik

Lauri Võsu

Katoliku kool

Elo Altnurme

Nora Christiana Andersson

Michal Jatsa

Iris Järg

Elis-Hanna Kase

Kaisa Kivimaa

Kaur Kõll

Katrina Külm

Eduard Lehes

Marielle Lepson

Merilin Lepson

Triinu Moppel

Elisabeth Mänd

Daniel Olesk

Johanna Oll

Patrik Org

Karl Gustav Pild

Hannagrete Pruks

Katrina Saarnits

Brett Sooniste

Mikk-Kaspar Tammi

Claudia Tanni

Tristan Teino

Artur Valdemar Tvauri

Waldorf-gümnaasium

Loo Arukask

Uku Siim Berg

Madli Hiob

Silver Taavet Kollom

Ave Lassi

Viktoria Lindve

Susanna Katariina Loide

Marie Augusta Luuk

Rasmus Merivee

Olari Pilnik

Meinhard Pulk

Otto-Martin Standberg

Katariina Talts

Risto Teessar

Mart Vainu

Ole-Leif Viires

Danel Ülper

Alatskivi keskkool

Allar-Bruno Aasa

Kristo Aid

Oskar Annast

Renet Eres

Gristelle-Hanna Hantson

Tauri Kaldmäe

Kaisa Kitsing

Khristen Kochk

Alisher Kozlov

Ketriin Laumets

Oliver Lvov

Marvin Must

Tõnis Piiri

Janar Roos

Kristi Rebane

Maksim Sidorov

Raido Tamm

Andry Tappo

Sireli Teras

Elva gümnaasium

1.a klass

Richard Alviste

Carol Denisjuk

Karolin Illus

Anti Ivaste

Olivia Jõgi

Lauri Kolde

Karl-Sigfrid Margus

Alan Mark

Raido Reimann

Eleriin Rein

Kristel Roose

Joosep Saarepuu

Steve Saks

Romet Tasa

Janne Toom

Birgith Maria Treier

Lauri Uuesoo

Beatrice Veidenberg

Kaarel Vent

Raili Viert

Richard Villmann

1.b klass

Keili Ader

Ragnar Beljaev

Gerli Helbre

Sikandar Javed

Marianne Järv

Mia-Roberta Kalmus

Elari Kelner

Daniel Kotkas

Kevin Kukk

Laura-Liisa Kurg

Sandra Käos

Silver Melk

Henry-Markus Naudi

Raido Paurson

Maik Soome

Lauraliis Süldre

Mark Švõrov

Laur Tammeorg

Maria-Elisabeth Tani

Kadri Vatsa

1.c klass

Joosep Helve

Dzessika Hendrikson

Henar Henno

Karl-Gabriel Hiie

Rein Himmaste

Kaidor Kompus

Kärt Kurvits

Karina Kõnd

Martin Lauri

Anna-Kaisa Luts

Märt Mäemees

Greta Gabriela Mäesalu

Karl-Egert Naarisma

Kaur Nõu

Karmen Orlovski

Anna Perk

Agris Piiskoppel

Urmo Schults-Kopp

Liisi Subbotšev

Miikael Johan Tamm

Cassandra Vään

1.d klass

Johannes Alikas

Alice Aruoja

Elis Ebelmann

Hanna-Liina Jaani

Martin Joost

Aksel Kams

Aleksei Kolisnitšenko

Marta Kotkas

Kalli Kuusik

Siim Laak

Jürgen Lea

Kristiina-Karoliina Mägi

Cristian Noop

Ilona Paas

Kermo Pastarus

Paula Puusaag

Jaanus Sinilill

Christopher Toom

Sairos Vaimets

Diana Villonen

Amanda Väiko

1.e klass

Lyvian Albu

Villem Sakarias Ehasalu

Vilma Jüri

Kerttu Lilian Kaliste

Jens Kiisk

Kristen Käos

Oliver Kütt

Frederic Lakk

Leif Lastik

Maria-Helena Maripuu

Rasmus Punkar

Ragne Puusepp

Kätlin Raud

Chris Aaron Rebane

Marleen Roos

Ilona Surgutskaja

Markus Sander Sutt

Eliise-Berta Tarto

Romario Vaino

Ilmatsalu põhikool

Janno Härgin

Kristiina Joosepson

Martin Kase

Oskar Kobar

Piia Krela

Kadri Köidam

Laura Köidam

Krislin-Britta Leinola

Siim Lepik

Tanel Lumi

Maria Adelina Põldsalu

Jarmo Pärtelpoeg

Kertu Reemets

Andreas Tarkonen

Mariann Tarkonen

Tiia Tralla

Reelika Vaard

Sanny Vagner

Kätlin Õunapuu

Järvselja algkool

Anton Meelis Krünvald

Karl Gustav Kliimand

Kallaste keskkool

Daniel Ageitšik

Vladislav Dmitriev

Tatjana Dubinina

Ljudmila Gorodetskaja

Anatoli Jelizarov

Aleksandr Kalabin

Elina Parfenjuk

Vladimir Plešankov

Diana Prigoževa

Ilja Svintsov

Vjatšeslav Ananjev

Kambja põhikool

Maikhel Arme

Rainis Erstu

Randolph Kirsti

Raivo Moorlat

Renalt Pallum

Priit Palu

Fred Peetso

Kristi-Kristina Rehemaa

Tarvi Remmelgas

Helina Saar

Arved Savi

Kevin Tubli

Gerli Tumm

Jüri Uluots

Marili Vassiljev

Kavastu algkool-lasteaed

Mattias Ojamaa

Sander Sillaste

Konguta kool

Mattias Aruots

Joosep Helve

Margo Markov

Märt Mäemees

Tiitus Tiivel

Romet Vulff

Diana Villonen

Kuuste põhikool

Hendrik Hermann

Siim Hummal

Sergo Peda

Maarja Rannik

Kristjan Schneeberg

Kõrveküla põhikool

Ain Eensaar

Jarmo Heitur

Santana Ilmjärv

Robert Juhkam

Elin Kass

Leevi Luts

Mari-Merilaid Metsnik

Tambet Niklus

Dagmar Ojavee

Martin-Hugo Orgma

Mirek Pärn

Tonalt Simanis

Margit Sinimets

Silver Zikaras

Laeva põhikool

Kristjan Kull

Kaia Kõrge

Cristiine Laugmaa

Anneli Penijäinen

Ervin Punkar

Diana Savolainen

Grete Sirge

Mart Somelar

Anete Teppan

Marielle Päären

Kätriin Kuiv

Luunja keskkool

Kelen Adosson

Deily Aul

Agnes Boisen

Enrik Elming

Marten Kustav Klais

Malve Kuustemäe

Cärolin Kõiv

Kahro Lempu

Aimar Oja

Edgars Perkon

Karl-Jürgen Porro

Teele Puur

Andres Rosenstein

Elina Villem

Lähte gümnaasium

1.a klass

Anabel Annama

Kristiina Aule

Kris Bruus

Tõnis Edela

Sirelin Jürjenson

Kristyn Koort

Karm Korb

Erel Lehtme

Mirko Merte Mikk

Joosep Murd

Kaspar Parkala

Karolina Pedaja

Hans Peedo

Kristiina Putrolainen

Emily Pärnalaas

Marko Roose

Ketlin Suvi

Kirsika Vilt

Anita Võsu

1.b klass

Janek Alekand

Oliver Helm

Joel Jaemaa

Liis Kodas

Mattis Laasma

Robin Lang

Sander Leib

Agne Nikopensius

Maris Paas

Lauri Parts

Henry Räppo

Kristiine Reimann

Ruben Rembel

Reelika Soo

Alex Tammearu

Laura Tobreluts

Tess Vaas

Carmen Vaher

Mehikoorma põhikool

Ave Afanasjeva

Anete Pappel

Melliste algkool-lasteaed

Marko Albert

Liina Jõgar

Liisbet Kangur

Kadi Kilgi

Janeli Kurvits

Alex Käämer

Kevin Käärik

Hendrik Pungar

Indrek Roosiväli

Sandra Sepp

Diana Zvonkova

Teele Vahaste

Nõo põhikool

Aleksandra Alas

Andris Altsaar

Erik Goldin

Inger Reti Ivanov

Sander Jõgi

Krislin Kaibald

Merilin-Grete Kakko

Janar Kala

Carl Cristophver Kaljuve

Johanna Eliise Kaskema

Helliki Kasvandik

Sten Kiissel

Villu Klais

Marko Kruus

Helen Kärena Kuusik

Doris Käämbre

Relika Lehesaar

Helen Lepisk

Kaia Liisa Lillevald

Rauno Lomakin

Tanel Lüütsepp

Kati-Kreet Marran

Madli Matt

Mairo Melser

Willy Muttik

Kairi Oona

Henrik Ots

Sandra Pala

Randel Pastak

Sander Põhjala

Karlis Päkko

Rahel Repkin

Sander Rosenthal

Carolyn Saar

Rasmus Saaren

Triin Smolin

Silver Suigusaar

Albert Tamm

Jasper August Tootsi

Rando Treumann

Voldemar Valkenklau

Martin Vasar

Jan Kaidur Voor

Puhja gümnaasium

Oksana Dmitrijeva

Reiko Hämäläinen

France Jaamann

Karlis Jõeste

Tuule-Mari Kaarna

Elina Kaasik

Mario Kangro

Henri Kipper

Karina Krepõševa

Christopher-Andre Kurvits

Ergo Kuulmets

Merlin Lemberg

Kendra Neltsas

Keith Pallon

Janek Platonov

Vanessa Pure

Raivo Reinhold

Kristo Selleke

Kerttu Siffer

Liina Tobro

Ariette Täpsi

Sten Uras

Raido Vorobjovski

Rannu keskkool

Uwe Koch

Rene-Kevin Lääne

Anette Maalmann

Magnus Saar

Heleriin Mesi

Melody-Mai Mägi

Villu Päid

Mait-Mario Seppor

Heigo-Aron Siniorg

Teele Susi

Jane Tsava

Kristjan Viil

Teele Volkov

Rõngu keskkool

Indrek Aan

Tormi Alasoo

Sten-Avo Bulatov

Keir Hõim

Kätlin Kentel

Kätlin Laane

Maria-Elisabeth Mihhin

Michael Naudi

Rauno Paks

Kristjan Paurson

Karin Pungas

Gerri Tatar

Kenno Tomson

Sillaotsa põhikool

Janette-Kristi Härm

Mihkel Lepson

Garlos Lukas

Alar Otsa

Moonika Pungar

Lotte Suislepp

Taavi Traks

Marje Vaht

Andre-Loit Valli

Valguta lasteaed-algkool

Jaanus Ivask

Ave-Ly Kaeramaa

Kätlin Kentel

Timo Laineste

Kuido Talirand

Vara põhikool

Andres Kivi

Marta Marie Kukk

Kätlin Kõivik

Aimar Parts

Kätliin Parts

Eneli Rooma

Lisette Tuulik

Airiin Vaasa

Triin Vau

Võnnu keskkool

Magnus Kuusik

Doris Kõlu

Kert Mardo

Magnus Mähar

Kristofer Nava

Oliver Osula

Alo-Artur Otsa

Indra Raja

Laura Sarapuu

Martin Suits

Merike Suits

Merlyn Tähe

Lauri Veider

Mairo Rohtla

Ülenurme gümnaasium

1.a klass

Kaupo Altsaar

Kaimar Babitš

Aile Einola

Marili Gross

Sandra Lisbeth Heinlo

Heleen Kanep

Karlo Korss

Sander Kotkas

Carol Kottise

Kadri Kuusk

Eliise Mai Mõttus

Lisanne Pendra

Liisbet Rannast

Alvar Ratt

Karl Renno

Birgit Rosenthal

Rasmus Ruben

Janar Sarja

Pilleri Sei

Kristjan Tamm

Eliise Tani

Brenda Torila

Merily-Lisette Tuhkanen

Pilleriin Vesi

Martin Vool

1.b klass

Anette-Maria Arnek

Mirell Hintser

Ragnar Jõesaar

Liis Jääger

Christopher Kaasik

Liis Kadak

Henri Karpov

Karl Kihva

Kristen Kodasma

Laura Kongi

Hendri Kreimann

Karl-Clemet Krier

Siim Nõmmiste

Liisi Pärna

Egert Pärsikivi

Mihkel Reiljan

Gabriel Rosenthal

Gerda Saul

Karl Sinimäe

Darja Strelovskaja

Kadri Talmeister

Maris Toode

Hendrik Ütt

Lenna Diana Vaab

Janari Vahala

Tõnis Valgemäe

    Tagasi üles