Giovanni Sposato on taas poissmees

Eesti Raudtee erastamisskandaalidesse segatud Giovanni Sposato on jäänud oma vanalinnakorterisse üksi, sest kuumaverelise sitsiillase kihlatu Kati Veerme kolis tagasi vanematekoju, kirjutab SL Õhtuleht.

Sposato sõnul on armusuhted on nagu rongisõit. «Kui õige maha magad, võid hiljem kibedalt kahetseda,» toob Sposato sobiva võrdluse.

Kati oli liiga noor

Lahku mindi mõlema poole soovil. Tsiviliseeritult. «Suhte lõpetamine Giovanni Sposatoga ei tähenda, et järgmisel hommikul plahvatab su auto all pomm,» muigab Giovanni. Sposato sõnul oleks ta võinud kohe taibata, et 18-aastane Kati on abiellumiseks liialt noor. «30-aastase mehena ootaksin oma naiselt rohkemat, kui et ta seitse päeva nädalas sõbrannadega ööklubides lõbutseb,» põhjendab lõunamaa mees ahvatlevast plaatinablondist pruudist loobumist. «Kati käitub nagu party animal, kelle elu ainus eesmärk on pidudel käia ja meestega flirtida,» on veel paari kuu eest oma mõrsjat jumaldanud Giovanni hämmingus. Ta ei eita, et nägi tulevast abikaasat vaimusilmas alati blondina. Nüüd olevat ta mõistnud, et juuksevärv pole tähtis. Endise kihlatu vanematega loodab sitsiillane jääda headesse suhetesse. Väike-Karja tänava ruumikast üürikorterist, mille just Kati välja valis, kolis tüdruk Keilasse paari nädala eest. Ekskallimat ei jäänud Giovannile meenutama isegi mitte foto. «Kihlasõrmus jäi Katile. Ka kõik muu, mis ma talle ostsin,» ütleb Giovanni.

Sposato kahetseb tehtut

Sposato sõnul sooviks ta Ozdoba perekonnaga, kelle autod ta põletada lasi ja korteriukse süüdata, kokku saada. Tahaksin neile öelda, kui väga ma kahetsen, aga nad on seni keeldunud minuga kokku saamast. Ta lisab, et kui kunagine kallim Tatjana Ozdoba talle helistaks ja lubaks homme altari ette minna, siis tormaks ta kohe kirikut reserveerima. Tehtud kahju korvamine on talle maksma läinud umbes 800 000 krooni. Pluss kolmele advokaadile makstav tasu.

Tagasi üles