Skip to footer
Päevatoimetaja:
Mai-Brit Jürman
Saada vihje

Haanja vald otsib ligi 10 miljoni kroonise suusakeskuse ehitajat

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Haanja valda kavandatava umbes 9,5 miljonit krooni maksva suusaspordikeskuse rajamiseks kuulutati eelmisel nädalal välja rahvusvaheline riigihankekonkurss, kirjutab Võrumaa Teataja.

Kui see edukalt kulgeb, saab ehitaja tuleva aasta juunis töid alustada. Konkurss kestab kaks kuud ning vallavanem Juri Gotmansi sõnul on lootust hinnata pakkumisi juba veebruaris. Pärast kooskõlastamist Euroopa Komisjoniga selgub konkursi võitja ning juunis võivad tööd alata. Haanjasse on kavas ehitada umbes viis miljonit krooni maksev puhke- ja spordikeskus ning Haanja ja Kurgjärve vahele kahesuunaline kaks kilomeetrit pikk valgustatud suusarada koos suusastaadioniga. Gotmansi sõnul pole projekti maksumus lõplik, tööde täpne hind selgub konkursi käigus.

Kommentaarid
Tagasi üles