MTÜ Loodusajakiri saatis Afganistani lugemisvara

Kaitseväelased loodusajakirju sirvimas.

FOTO: Kaitseväe peastaap

MTÜ Loodusajakiri saatis Afganistani Eesti kontingendile loodusest ja teadusest kirjutavaid ajakirju Eesti Loodus, Horisont, Loodusesõber ja Eesti Mets.

«Tahtsime toetada Eesti poisse, et seal kaugel maal oleks neil ikka Eesti loodus südames ja hinge lähedal,» ütles MTÜ Loodusajakiri reklaamijuht Elo Algma, vahendas kaitseväe peastaabi pressiesindaja.

«Tänan MTÜd Loodusajakiri meile saadetud ajakirjade eest ning mul on siiralt hea meel, et meie sõduriteni jõuab ka tõsist, populaarteadusikku kirjandust,» ütles
Eesti kontingendi ülem kolonelleitnant Kajari Klettenberg.

«Kodust eemal olles on igasugune toetus äärmiselt oluline, see näitab, et Eesti inimesed peavad meid meeles ja hindavad meie panust,» lisas kolonelleitnant Klettenberg.

Afganistanis teenib praegu pea 150 kaitseväelast. Jalaväekompanii Estcoy-9 teenib Suurbritannia juhitava Helmandi väekoondise koosseisus Nad-e-Ali piirkonnas. Lisaks jalaväelastele teenivad rahutus Helmandi provintsis logistiline toetuselement NSE-8, staabiohvitserid ja staabiallohvitserid.

Kaitsevägi osaleb NATO juhitud sõjalisel operatsioonil Afganistani rahvusvaheliste julgeolekutagamisjõudude ISAF koosseisus alates 2003. aastast.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles