Eesti klubid said korvpalli Balti liigas valusalt sugeda

Postimees

Nädalavahetusel toimunud korvpalli Balti liiga kohtumistes pidid Eesti klubid võtma vastu valusad kaotused – neist Tartu Rock ja Rakvere Tarvas jäid vastasele alla koduväljakul.

Rock kaotas leedulaste Pieno Zvaigzdesile 66:68. Tartlastel oli lõpus võimalus viia mäng lisaajale, kuid seda ei suudetud. Peatreener Gert Kullamäe sõnul ulatusid aga kaotuse juured teise veerandaega, mil meeskonda tabas sügav mõõn.

«Teine veerandaeg oli kui külm dušš ja eelkõige rünnaku poolelt. Teatud hetkedel ükski asi ei õnnestunud ja vastased olid ilmselgelt agressiivsemad kui meie,» rääkis Kullamäe.