Varrak: sellise visketabavusega ei saa võita

Kadi Parts

Kalev/Cramo korvpallimeeskond suutis EuroCupi avamängus Türgi klubile Bandirma Banvitile vastupanu osutada esimesel veerandajal, ent kokkuvõttes kaotati 86:60.

«Vastased tegid väga hea mängu ja ega meil sellise klassiga meeskonna vastu võõrsil võimalust ole, kui tabame nii kehvalt väljakult viskeid,» kommenteeris Kalevi peatreener Alar Varrak mängu, milles väljakult tabati kahepunktiviskeid 50st 25 ning kolmepunktiviskeid 20st kaks.

25:22 lõppenud avaveerandi järel panid võõrustajad oma paremuse maksma: poolaeg Türgi klubile 47:32, mängu lõpus oli vahe 24 punkti.