Parkimislubade kuritarvituse avalikustanud ametnik: ülemused on ärritunud ja kurjad

Aado Kuuse (IRL).

FOTO: PEETER LANGOVITS/PM/EMF

Tallinna linnavalitsuse transpordiosakonna peaspetsialist Aado Kuuse, kes avalikustas meedias invaliidi parkimislubade väidetava kuritarvitamise Tallinna linnavalitsuses, rääkis Postimehele, et ülemused on nüüd äärmiselt ärritunud ja kurjad.

«Minu suhtes on sanktsioone rakendatud, algatatakse ilmselt juurdlus, kuid ühtegi paberit ma veel näinud pole,» teatas ta. «Aga mul pole midagi varjata. Ma tean, et toimisin õigesti. Paljud ei julge või ei taha seda teha, » rääkis mees.

Korruptsiooniga võitlemise oma esmaseks valimislubaduseks seadnud IRLi linnapeakandidaat Eerik-Niiles Kross teatas täna meedias, et pakub linnaametnikule vajadusel õiguskaitset ning on linnavõimu kättemaksu korral valmis sekkuma. «Mina pole Krossiga kontaktis olnud, mul pole seda vaja,» sõnas Kuuse.

Tänane Eesti Päevaleht kirjutas, kuidas Tallinna linnavalitsuses avastati linnatranspordi peaspetsialisti Aado Kuuse (IRL) päringu peale, kelle töö on invakaartide järelevalve, et kaks invaliidile mõeldud parkimiskaarti on väljastatud Tallinna ametnikule Priit Kutserile. Linna teatel on invaliidile mõeldud parkimiskaart väljastatud õiguspäraselt nii Kutserile kui ka Siret Kotkale.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles