Ida-Virumaal sai rongiõnnetuses kannatada 47-aastane mees

Иллюстративное фото.

FOTO: Teet Malsroos / Õhtuleht

Täna kella 12.30 paiku juhtus Ida-Virumaal Vaivara vallas Auvere külas liiklusõnnetus väikerongi ja tsisternhaagisega veoauto vahel, milles sai kannatada 47-aastane veokijuht.

Veokijuht, kes parkis oma sõiduki sõidusuunaga vasakpoolsele teepervele parkimiskeelu märgi mõjupiirkonda, ei märganud Mustajaama kaevanduse raudteel liikunud väikerongi ning jäi autost väljumisel rongi ja veoki vahele, saades löögi tagant tulnud rongilt (raudtee ja sõidutee on paralleelsed), vahendas PPA Ida prefektuuri pressiesindaja.

Veoauto juht, 47-aastane mees, toimetati Narva haigla reanimatsiooni osakonda.

Narva politseijaoskonna patrullteenistuse vanema, Vjatšeslav Všivtsevi sõnul on õnnetuse täpsemad asjaolud selgitamisel.

«Sündmuskohale sõitnud avariipatrulli ametniku sõnul puudus rongil ühel pool tahavaatepeegel ning veoki ja raudteel tagurdanud rongi vahele jäi vaevu meetri jagu maad,» lisas Všivtsev.

Mis põhjusel veokijuht oma auto parkimiskeelu märgi mõjupiirkonda parkis, selgitab menetlus. Küll aga on politseile teada, et hoolimata mõlemal pool teed paiknevatest parkimist keelavatest märkidest, pargivad veokid üsna sageli antud teepervel.

Tagasi üles