Raadio Pulss B3 lõpetas tegevuse

JAANUS PUTTING

IS Music Group otsustas eile lõpetada pisut üle kahe aasta tegutsenud raadiojaama Pulss B3 tegevuse, kuna see ei rahuldanud enam omanikke.

Eile keskpäeval teatati raadio Pulss eetris, et tegevus lõpetatakse seoses raadiojaama müümisega AS Triole. Viimasele kuuluvad ka raadiojaamad Kuku, Uno, Elmar ja Raadio 100.

AS Trio esimees Rein Lang kinnitas Postimehele, et kuigi raadio Pulss ostmiseks on peetud läbirääkimisi, pole raadiojaama veel kellelegi müüdud. «Midagi pole veel alla kirjutatud, isegi mitte kavatsuste protokolli,» väitis Lang, kelle sõnul ei vallanda tema kedagi.

Raadiojaama müügiga seotud esialgsete läbirääkimiste pidamist tunnistas ka raadio Pulss omanik, firma IS Music Groupi juht Lauri Laubre. Tema sõnul oli raadiojaama tegevuse lõpetamine Pulsi omanike juba pikemat aega küpsenud põhimõtteline otsus. «Kontserni struktureerimisel ja restruktureerimisel loobume tegevusest, mis pole olnud piisavalt tulus või atraktiivne,» selgitas Laubre.

IS Music Groupi juhi sõnul on firma kiire areng pakkunud neile projekte ning võimalusi teha senisest paremat äri ja samas kinnistanud arusaama, et meedias omanikuna osalemine pole kontsernile enam esmatähtis.

«Paljudele raadio Pulss inimestele tehakse ettepanek jätkata muul töökohal meie kontsernis,» sõnas Laubre.

Raadio Pulsis töötas põhikohaga 15-20 inimest. Senise peadirektori Vahur Kersna väitel tuli raadio sulgemise uudis kollektiivile ootamatult. «Mul on kurb, et me ei saanud lõpuni viia neid plaane, mida olime teinud,» nentis Kersna. Töölepingud inimestega on lõpetamisel, lisas ta.

Eile südapäeval raadio Pulss eetris kõlanud teadaande kohaselt kavatsevat AS Trio hakata Pulsi saatjatevõrku kasutama raadio Elmar programmide edastamiseks.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles