Kalev/Cramo kaotas Nymburkile

Kadi Parts

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kaotas eile VTB Ühisliiga mängu seisuga 97:81 Nymburki klubile. Peatreener Alar Varraku hinnangul olid vastased eestlastest paremad mitmes elemendis ning ka uus täiendus Curtis Millage ei suutnud üleöö meeskonna päästjaks kasvada.

Cramo jäi juba poolajaks 12-punktilisse kaotusseisu ning kuigi viimasel veerandajal suudeti vahe osaliselt tagasi mängida, lagunes viimastel hetkedel mäng taas laiali ja nii saadi kindel kaotus.

«Eks me mängu alguses tegime liialt pallikaotusi, et võõrsil mängus püsida. Kas jättis jälje jõusaalitsükkel või pikk mängupaus – ma kindel pole. Ilmselgelt me ei teinud kokkuvõttes head mängu,» tunnistas Varrak.