Galerii: milliseid Ukraina kaupu saab poodidest?

Tallinncity tegi tiiru pealinna poodides, et vaadata, missuguseid Ukraina tooteid osta saab.

Selveri kampaaniatooteks on Ukraina hoidised, baklažaanipüreest adzikani, mida pakutakse soodushinnaga alates 1.49 eurot. Ukraina kuivatud herned maksavad 0.99, aprikoosimahl 1.25 ja karamellkompvekid 0.91 eurot, pakutakse ka diabeetikutele mõeldud fruktoosiga kompvekke. Osta saab ka Ukraina päritolu piimatäidisega hommikusöögipadjakesi ning müslit ( 1.95) ja soola (0.39 eurot).

Nii Selveri kui ka Maksimarketi valikus on on ka Ukraina liköör- ja vahuveine, samuti viina - näiteks Mernaya viin maksis Laagri Maksimarketis 9.49 eurot,  vahuvein 7.65. Veel leiab Maksimarketi valikust Ukraina päritolu emailkruusi (2.29 eurot), kiirnuudleid (0.23 eurot), näkileivad (0.59 eurot pakk), šokolaadikompvekke (0.82 eurot pakk) ja iiriseid (0.87 eurot pakk) ning diabeetikutele mõeldud küpsiseid (0.72 eurot pakk) ning ka erinevaid Ukraina päritolu hoidiseid.

Sotsiaalvõrgustikes levib üleskutse «Ostke Ukraina tooteid», millega innustatakse majanduslikes raskustes Ukrainat kas või sümboolselt toetama ja sealt pärit tooteid tarbima.

Tagasi üles