Läti politsei leidis Valkas tapetud Eesti kodaniku

BNS
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Piiripost Valga ja Valka vahel.
Piiripost Valga ja Valka vahel. Foto: Peeter Kümmel / Sakala

Läti politsei leidis teisipäeval Valkas tapetud Eesti kodaniku, politsei on mehe tapmises kahtlustatavad kindlaks teinud.

Politsei leidis mehe vägivallatundemärkidega surnukeha teisipäeval raudtee lähedalt. Tapetu oli lühikest kasvu, keskmise kehaehituse ja lühikese habemega. Tapetu kandis musti pükse, triibulist särki ja halli kampsunit.

Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust paragrahvi alusel, mis käsitleb surmavate kehavigastuste tekitamist.

Läti Vidzeme rajooni politsei esindaja Dace Jukama ütles BNS-ile, et politsei tuvastas neljapäevaks tapetu isiku ning ohvriks osutus Eesti kodanik. Politseile on teada kuriteos kahtlustatavad, kuid neid ei ole veel tabatud.

Politseil on sündmuskoha vaatluse põhjal alust oletada, et mees tapeti mujal ja surnukeha toimetati hiljem raudtee äärde. Politsei peab võimalikuks, et mees tarvitas oma tapjatega koos alkoholi, enne kui nad teda ründasid.

Tagasi üles