Vahetus Tallinn Star Weekendil: Leningradi asemel astub lavale 2 Cellos roki- ja popihittidega
Vaata videot!

FOTO: Promopilt

Festivali Tallinna Star Weekend raames on 27. juunil on võimalik Lauluväljakul nautida tšelloduo 2 Cellos täispikka live-šõud.  Paraku kaasneb sellega legendaarse vene bändi Leningrad kontserdi ärajäämine, kuna ajakava ja tehniline logistika kahte nii mahukat šõud ei võimalda.

Korraldaja vabandab Leningradi fännide ees ja kaalub edaspidi Eestisse toomist.

Noored tšellistid Luka Sulic ja Stiepan Hauser, tuntud kui 2 Cellos, pälvisid oma kuulsuse, lõhkudes piire erinevate muusikastiilide vahel. «Minge ja vaadake nende esinemist, sest see on tõepoolest suurepärane! Ma ei mäleta, et oleksin näinud midagi nii huvitavat, sellest ajast saati kui nägi Jimi Hendrix'i live esinemist 60ndatel,» soovitab Elton John. Noored tšellistid soovivad enda sõnul publikule näidata, kui mitmekesine pill tšello olla võib.

Konserdikavast leiab nende  YouTube'i hitid «Smooth Criminal» ja «Welcome to the Jungle» ning ka nende populaarset esitus AC/DC hittidest «Back in Black», «Highway to Hell» jt. Oma kava lõpetavad nad unikaalsete adaptsioonidega  rokk ja pop- lugudest Jimi Hendrix'i, Coldplay, U2, Red Hot Chili Peppers'i, Nirvana ja Stingi repertuaarist jpm.

Tagasi üles
Back