Klandorfi karmid sõnad sütitasid Kalevi

Postimees

Korvpalli Eesti meistriliiga pronksiseeria avavaatuses keeras Tallinna Kalev Rakvere Tarva vastu mängu oma kasuks kolmanda veerandaja algusega – kuus minutit hoiti Tarvast nullil, ise visati aga selle ajaga 16 punkti. Kättevõidetud edu Kalev enam käest ei andnud ja võttis võidu 84:72.

«Seda, mida nad vaheajal kuulsid, ei tahtnud nad teist korda enam kuulda ning nad tegid minu monoloogist õiged järeldused,» tutvustas Kalevi peatreener Kalle Klandorf nippi, millega ta hoolealuseid häälestas.

Tarva peatreeneri Andres Sõbra sõnul nappis mängus teravust. «Kalev võttis kaitses küljed hästi vahele ja meie tagumised mehed ei tegutsenud teravalt. Samas oleks võinud olukordi lahendada ka targemini,» leidis ta ja kiitis vastaste poolel hiilanud Mario Paistet.