L, 2.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Fotod ja video: kontorirottide jooksul nägi kirevaid kostüüme ja väledaid sääri

Suurperede toetuseks koguti 10 000 eurot
Rivo Veski
, reporter
Fotod ja video: kontorirottide jooksul nägi kirevaid kostüüme ja väledaid sääri
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Eile toimunud heategevuslikul kontorirottide jooksul osales 74 tiimi ligi 400 kontorirotiga. Eesti Lasterikaste Perede Liidule antakse üle 10 340 eurot.

Rat Race'i võidud jagunesid järgmiselt: kiireim meesrott Uus Maa kinnisvarabüroost, kiireim naisrott G4S-st, kiireim võistkond Kindlalt Oravad (Reformierakonna noortekogu meeskond).

Rat Race 2014 kogus suurperede lastele üle 10 000 euro

Rat Race 2014 toimus eile, 27. mail Tallinna Vanalinna Päevade raames, stardiga Raekoja platsilt. Ligi kilomeetri pikkusest heategevuslikust jooksust võttis osa rohkearvuliselt kontorirotte - kokku 74 võistkonda ehk ligi 400 inimest.

«Mul on hea meel tõdeda, et üritusest osavõtt on olnud nagu eelmistelgi aastatel olnud jätkuvalt aktiivne ning ettevõtteid, kes panustavad heategevusse, on arvestatav hulk,» sõnab Rat Race 2014 projektijuht Merlin Mägi.

«Ehkki ilm vedas meid alt, võime siiski üritusega väga rahule jääda, sest meeleolu, mida heategevusliku eesmärgiga jooks osavõtjatele andis, oli suurepärane. Siinkohal tahan tänada kõiki ettevõtteid, osavõtjaid, partnereid ja toetajaid, kes on meiega koostööd teinud ja aidanud projekti elluviimisele õla alla panna.»

Juba neljandat aastat järjest on Rat Race osalustasudest toetatud Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu andekate laste huviharidust.

«Mul on siiras rõõm, et Rat Race projekt toetab juba neljandat aastat andekaid suurperede lapsi. Eelmisel kolmel aastal kogutud rahast oleme saanud toetada 98 last, kellele käesoleval aastal kogutud stipendiumifond toob märkimisväärset lisa,» tundis Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap heameelt kordaläinud ürituse üle.

«Tänu ettevõtete ja MTÜ-de toetusele saame aidata kaasa  eesti  olümpiavõitjate, kunstnike, muusikute ja näitlejate järekasvu sirgumisele.»

Tänavu koguti suurperede laste huvihariduse toetuseks 10 340 eurot, mis antakse stipendiaatidele üle sügisel toimuval pidulikul aktusel.

Märksõnad
Tagasi üles