Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2011/01/02/492442t1h6db7.jpg)
Külmade ilmade tõttu jäävad ära täna ja homme, 17. ja 18. juunil linnateatri avaaugus toimuma pidanud vabaõhuetendused «Pál-tänava poisid». Asendusetendused toimuvad 1. ja 2. juulil kell 20.
17. juuni etenduse piletid kehtivad 1. juulil, 18. juuni etenduse piletid kehtivad 2. juulil. Soovi korral ostetakse ärajäänud etenduse piletid tagasi Tallinna Linnateatri kassas ja Piletilevi müügipunktides (v. a. Statoilid) kuni 27. juunini. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palutakse piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga.