Võlgades spordiklubi Arigato nõukogu vabastas töölt kogu juhatuse hoolimata juhatuse esimehe Indrek Pertelsoni lubadusest avaldada uue investori nimi kolmapäevaks.
Päev enne Arigato spordiklubi haldava Haabersti perespordikeskuse võimalikku pankroti väljakuulutamisotsust Pärnu maakohtus, vabastas spordiklubi nõukogu kogu juhatuse, eesotsas juhatuse esimehe Indrek Pertelsoniga, vahendas TV3 «Seitsmesed uudised».
Nõukogu andis teada, et senine nõukogu ei olnud suutnud midagi ära teha ettevõtte välja ostmiseks või olukorra parandamiseks.
Indrek Pertelsoni sõnul on välisinvestoritest huvilisi viis ja võimalik investor tehakse teatavaks kolmapäeval, kuid sellest ilmselt ei piisanud. Maksu- ja tolliameti sõnul on Haabersti spordikeskuse maksuvõlg 2,5 miljonit krooni, lisaks intressid.