Tallinn tunnustab tublisid ettevõtjaid ja asutusi

Tallinna ettevõtlusameti juhataja Marek Jürgenson.

FOTO: Peeter Langovits

Tallinna ettevõtlusamet kutsub kõiki pealinna ettevõtjad ja ettevõtteid osalema Tallinna ettevõtlusauhindade konkursil, millega linn soovib tunnustada tegusaid asutusi ja ettevõtjaid.

Ettevõtlusameti juhataja Marek Jürgenson märkis, et Tallinn on tavapäraselt sügiseti toimuva ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid, kes on elavdanud oma tegevusega pealinna majanduskeskkonda. «Konkursi eesmärk on aidata kaasa ettevõtluse edenemisele ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid inimesi ja organisatsioone,» ütles Jürgenson.
 
Käesoleval aastal on konkursil kuus põhikategooriat, millega selgitatakse välja parim arendusprojekt, koostööprojekt, särav startija, turismitegu, töökohtade looja ja vastutustundlikum ettevõte. Lisaks antakse välja kolm eriauhinda rakendusliku teadustöö alal koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli ja Eesti Kunstiakadeemiaga. Kategoorias «Rakenduslik teadustöö 2010» esitavad kandidaate Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool ja Eesti Kunstiakadeemia.
 
Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet internetis või paberil. Üks ettevõte võib kandideerida ka erinevates kategooriates. Ankeedid leiab aadressilt: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/?go=konkurss10
 
Täidetud ankeedid tuleb saata hiljemalt 10. septembriks aadressil konkurss@tallinnlv.ee või tuua ettevõtja infopunkti (Vabaduse väljak 7, infosaal)
 
 

Tagasi üles