Mida lubas Igor Mang Edgar Savisaarele?

Igor Mang

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Linnavalitsuses kohtusid täna kuulus astroloog Igor Mang ja Tallinna linnapea Edgar Savisaar. Traditsiooniliselt saatis Igor Mangi tema truu kaaslane koer Sulfa, kes on professor Ülo Vooglaiu koera kutsikas ja Igor Mangi talisman, kirjutab ajaleht Pealinn.

Mangi teiseks talismaniks, mis tal samuti alati  kaasas, on sinine lasuriidist käevõru, mida peetakse astroloogide kiviks ja mis aitab kõrgemad tšakrad lahti hoida.

Linnapea Edgar Savisaarel oli talisman Sulfa üle pigem hea meel, sest linnapeal endalgi on kodus kasvamas kaks hundikoera. «Ma tulin siia soovima Tallinnale häid tähtede seise, sest ma olen suur Tallinna patrioot. Tallinn on väga eriline linn,» teatas Mang. Sarnaselt inimestele on ka igal linnal oma tähemärk, mille järgi saab linna käekäiku vaadata. «Tallinn on Neitsi märgi all ja Neitsi on ka Tallinna vapil,» selgitas  Mang väljaandele.

«Sellist omapärast arhitektuuri nagu siin mujal pole. Kuigi Tallinn on Helsinkiga (Lõvi märgi linn) lähestikku, siis sellist keskaega nagu Tallinnas, Helsinkis ei ole,» tõdes Mang.

Üldjoontes lubab Mangi  Maalehes avaldatud Neitsi aastahoroskoop linnale vaheldusrikast aega, aga samas toob lamba aasta Neitsile rohkem tõuse ja mõõnu kui eelmised aastad. Hoogu saab Neitsi jaoks kõik müstikaga seotud. Augustist, mil Jupiter  jõuab Neitsi märki on võimalus  suuri ettevõtmisi ellu viia ja enamasti need plaanid ka õnnestuvad. Aasta lõpus ootavad Neitsit eest aga erakorralised ühiskondlikud sündmused, läbi mille Neitsi saab oma väärtust ja vajalikkus ühiskondlikult tõestada. Ka ennustas Mang suurenevat koostööd linna ja liigi vahel.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar on sündinud Kaksikute tähtkujus. Kuigi Mang pole linnapeale kunagi personaalset astroloogilist kaarti teinud on ta kutsunud linnapead kahel korral oma korraldatud Kaksikute kokkutulekule «Kahjuks pole ta tiheda töögraafiku tõttu siiani saanud osaleda,» lisas Mang.

Tagasi üles