Pärnumaal hukkusid liiklusõnnetuses viieaastane laps ja tema ema Lisatud Reporter.ee video!

Foto on illustreeriv.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Pärnumaal Saarde vallas Valga-Uulu maanteel juhtus täna raske liiklusõnnetus, kui veoki ja sõiduauto kokkupõrkes hukkusid sõiduauto juht, 42-aastane naine ja tema viieaastane laps.

Politsei sai kell 16.17 teate liiklusõnnetusest Valga-Uulu maantee 103. kilomeetril. Esialgse info kohaselt sooritas üks sõiduauto teisest möödasõitu ja kaotas juhitavuse. Kokkupõrke vältimiseks kaldus vastu tulnud veoauto Volvo vastassuunavööndisse ja põrkas kokku seal liikunud sõiduautoga Toyota, edastas Lääne prefektuuri pressiesindaja.

Sündmuskohal hukkusid sõiduautot Toyota juhtinud naine ja auto tagaistmel istunud laps. Kõigil õnnetuses osalenutel olid turvavööd kinnitatud ja laps oli paigutatud nõuetekohaselt ka turvatooli. Traagilisele õnnetusele eelnevalt liikusid sõiduautod suunaga Pärnu poole ja veoauto suunaga Kilingi-Nõmme poole. Möödasõidul olnud sõiduautot Hyundai juhtinud naine ja veoauto roolis olnud mees õnnetuses vigastada ei saanud. Volvo veoauto roolis olnud mehel puudus vastava kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri tunneb kaasa hukkunute lähedastele. Ta paneb kõigile liiklejatele südamele, et muutlike ilmastikuoludega on oluline olla liikluses tähelepanelik ja ettevaatlik ning möödasõidule asudes tuleb veenduda selle manöövri ohutuses. Sinimeri sõnade kohaselt olid teeolud talviselt soolamärjad ja kohati lörtsiga kaetud.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus.

Loe ka neid

Tagasi üles