Spordi lühiuudised

Postimees

Serviti eurosarjas edasi ei saanud

Põlva Serviti käsipallimeeskond kaotas laupäeval Euroopa karikavõistluste Challenge Cupi korduskohtumise ZTR Zaporozhyele 23:28. Kodus toimunud avamängus õnnestus Põlval ukrainlasi küll kolme tabamusega võita (24:21), kuid kahe mängu kokkuvõttes pääses tulemusega 49:47 järgmisesse ringi ZTR Zaporozhye. Põlva parimana viskas kordusmängus Andrei Ternovõi seitse väravat, Pavel Turajev lisas kuus väravat.

Augsburg teenis väärt viigi

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas mängis Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg laupäeval koduväljakul Leverkuseni Bayeriga 2:2 viiki. Augsburgile viigipunkti toonud värava lõi nende väravavaht, kes viimasel minutil ründajatele rünnakule appi tõttas. Klavan tegi Augsburgi keskkaitses kaasa tavapärased 90 minutit. Liigatabelis hoiab Augsburg 35 punktiga viiendat kohta.