Veoki ning sõiduauto vahel toimunud laupkokkupõrkes sai kaks inimest vigastada
Täiendatud 19.45! Vaata droonifotosid sündmuskohalt!

Tallinna-Tartu maantee 137. kilomeetril, Põltsamaa vallas sai täna raskes liiklusõnnetuses, kus Volkswageni ning DAF-i vahel toimus laupkokkupõrge, kaks inimest vigastada.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja ütles Postimehele, et politsei sai teate liiklusõnnetusest kell 17.10. Õnnetus ise juhtus kell 17.04 Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 137. kilomeetril Neanurmes.

Esialgsetel andmetel hakkas Tallinna poolt tulnud veoauto DAF, mida juhtis 53-aastane meesterahvas, teel vingerdama ning kaldus siis vastassuunavööndisse, kus põrkas kokku sõiduautoga Volkswagen, mida juhtis 28-aastane naisterahvas. Pressiesindaja sõnul sõitis sõiduauto end veoauto alla kinni.

Nii DAF kui ka Volkswagen paiskusid teelt välja kuusehekki. Sündmuskohale saadetud Põltsamaa päästjatel tuli veoautot mõned meetrid maantee poole tõmmata, et sõiduautosse kinni jäänud juht kätte saada. Selle jaoks tuli hüdrauliliste vahenditega auto lahti lõigata. Sõiduauto juht kui ka kaasreisija (meesterahvas) jäid ellu, kuid said vigastada. Nad anti üle kiirabile.

Miks veoauto vastassuunda kaldus, ei ole teada, politsei esindaja kinnitusel oli juht kaine. Täpsemad avarii tagamaad selgitatakse menetluse käigus.


 
Tagasi üles