Spordi lühiuudised

Siim-Sander Vene (keskel) Kaunase Žalgirise särgis.
Siim-Sander Vene (keskel) Kaunase Žalgirise särgis. Foto: SCANPIX

Žalgiris võitis, Vene pingil

Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris sai korvpalli Euroliigas raske võidu, alistades võõrsil Izmiri Karsiyaka 68:66. Leedu klubi parimaks kerkis 16 punkti ja kümne lauapalliga Paulius Jankunas, hüppeliigese vigastusest paranenud Vene kuulus tänavusel Euroliiga hooajal esmakordselt küll Žalgirise koosseisu, kuid mänguaega ei saanud. Žalgirisel on nüüd kolmest mängust kaks võitu.

TTÜ-le neljas kaotus

Korvpalli Balti liigas kaotas TTÜ kodusaalis 84:97 Kasahstani klubile Atõrau Barsõ. Mängu saatuse otsustas Barsõ viis minutit kestnud 20:3 spurt teise poolaja alguses. Kiur Akenpärg oli 20 punktiga TTÜ resultatiivseim, Barsõ suurim korvikütt oli 24 punkti kogunud Ryan Cook. TTÜ on nüüd Balti liigas kaotanud kõik neli kohtumist, Barsõ sai kahe kaotuse kõrvale esimese võidu.