Burgerisabas trüginu süüdistab taksojuhti allaajamises

McDonaldsi logo.

FOTO: SCANPIX

Tartus McDonalds’i drive-in järjekorras autodest ette trüginud neiu väidab, et tema taga seisnud taksojuht sõitis kättemaksust ta jalast üle.

18-aastane Karksi-Nuiast pärit Epp Elias oli nädalavahetusel Tartus peolt tulles purjakil ja trügis kiirsöögikohas autodejärjekorrast ette. Tüdruk väidab, et just seepärast sõitis Tartu taksojuht Olgert Tamm meelega tema jalast üle.

Elias rääkis, et algul nõudsid taksojuht ja tolle kolm reisijat, et ta eest tuleks, kuid lõpuks sõitis juht talle jala peale. «Üks hetk vaatasin nende poole ja siis lihtsalt see taksojuht sõitis mulle otsa,» kirjeldas tüdruk. «Ma kukkusin pikali, siis ta sõitis mulle jala peale, oli mul jala peal ja ise ainult naeris, vaatas mulle otsa ja naeris.»

Eliase väitel jäi auto seisma, kui tema jalg ratta all oli. «Mul oli jalg ju täiesti pahupidi seal all,» meenutas ta. Seda, kui pikalt ta jalg auto all oli, ei oska neiu enam öelda. Lõpuks sõitnud takso lihtsalt minema.

20 aastat ilma ühegi rikkumiseta taksojuhi ametit pidanud Olgert Tamm pole neiu jutuga sugugi päri. Tema väitel liikus auto vaid mõned sentimeetrid, mille peale Elias pikali viskus ja hüsteeriliselt karjuma hakkas. «Rattast oli seal kõik väga kaugel ja mina talle otsa ei sõitnud,» ütles Tamm. Siis aitas sõber neiu püsti ning taksojuhi poole ei pöördunud keegi, kirjeldas ta.

Loo muudab kahtlaseks see, et traumapunktis määrati neiu vigastuseks muljumine, kuid suure takso alla jäädes oleks ta tõenäoliselt pidanud luumurru saama. Lisaks on haiglast saadud paberil kirjas, et tüdruk oli alkoholijoobes ja tasakaaluhäiretega.

Tartu taksojuht Erik Rosenthal ütles juhtumit kommenteerides, et ei usu, et tema kolleeg tüdruku alla ajas. «Arvestades selle kolleegi staaži ja tema olekut, ma usun kindlasti, et see tütarlaps oli silmnähtavalt purjus ja ta kukkus seal kindlasti ise,» ütles ta.

Politsei on praeguseks osapooltega vestelnud, menetlust alustanud ja kogub tõendeid.

Tagasi üles