Postimees
Raul Must
Raul Must Foto: Maria Kilk

Must jõudis Šotimaal poolfinaali

Raul Must võitis 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga sulgpalliturniiril Glasgow’s veerandfinaalis endast paarkümmned kohta maailma edetabelis tagapool asuva belglase Yuhan Tani kindlalt kahes geimis 21:18, 21:8. Musta järgmine vastane selgub turniiril esimesena paigutatud taanlase Hans Kristian Vittinghusi ja India mängija Anand Pawari vahelisest vastasseisust. Mustale on Šotimaa võistlus kolmas GP-turniir järjest, kus ta on jõudnud vähemalt poolfinaali.

Rock teenis võidulisa

Eesti korvpallimeistrivõistlustel teenis võidulisa Tartu Rock, kes alistas võõrsil 86:72 Valga-Valka/Maks&Mooritsa. Võidule pani Rock aluse juba avaveerandiga, mis võideti 22:8. Võitjate edukaim oli Janar Talts, kelle arvele jäi 19 punkti ja 11 lauapalli.