Tallinna Linnatranspordi AS hankis endale võimsa tehnoabiauto

Tallinna Linnatranspordi AS-i tehnikaparki lisandus tehnoabiauto Volvo FH16 550, mis on mõeldud esmase tehnilise abi osutamiseks bussidele ja trammidele. FOTO: Tallinna Linnatranspordi AS

Tallinna Linnatranspordi AS-i tehnikaparki lisandus tehnoabiauto Volvo FH16 550, mis on mõeldud esmase tehnilise abi osutamiseks bussidele ja trammidele.

Tallinna Linnatranspordi AS-i juhatuse esimehe Enno Tamme sõnul on uus masin tõhusaks abiks nii tehniliste rikete, kui ka avariide korral.

«Eriti oluline on uue auto võimekus pukseerimisel ja raskuste teisaldamisel just seoses 70 tonni kaaluvate CAF trammide ilmumisega Tallinna tänavaile. Nüüd võime kõhklusteta kinnitada, et kui CAF Urbos trammidega peaks mistahes põhjusel tekkima avariiolukord, suudame selle uue tehnilise abiga tõhusalt ja kiiresti likvideerida,» ütles Tamm.

Madelauto, mille mootori võimsus on 404kilovatti ehk 550 hobujõudu, on varustatud 15-tonnise tõstejõuga kraanaga ja kahe töökindla vintsiga. Auto on komplekteeritud kõigi vajalike tööriistade ning seadmetega. Selle meeskonna moodustavad omas valdkonnas pikaajaliste töökogemustega asjatundjad.

Tagasi üles
Back