Rate.ee looja kandideerib riigikokku

Internetiportaali rate.ee looja Andrei Korobeinik.

FOTO: Liis Treimann / Postimees

IT-ettevõtja ja noorte populaarse suhtluskeskkonna Rate.ee looja Andrei Korobeinik kandideerib märtsis toimuvatel riigikogu valimistel Reformierakonna nimekirjas Pärnumaal.

Riigikogu valimistel kandideerimise põhjuseks on Korobeiniku sõnul soov anda oma panus riigi ja kodulinna Pärnu arengusse ning rakendada oma erialaseid kogemusi ühiskonna heaks.

«Mida rohkem on riigi ehitamise protsessis erinevate erialade kompetentsi, seda mitmekülgsem ja põhjalikum on riigi areng,» põhjendas Korobeinik. Tema arvates saab riigikogus palju ära teha e-riigi arenduse elavdamiseks, samuti välisinvesteeringute kaasamiseks info-kommunikatsioonitehnoloogia valdkonda.

Andrei Korobeinikule on südamelähedased ka tema kodulinna mured. «Pärnu on suurepärane kuurortlinn, kuid talvel sureb ta välja. Majandusprobleemid on seal seetõttu ehk isegi teravamad kui mujal. Pärnu lennujaama, muuseumi ja staadioni küsimused näitavad, et Eesti areng on täna Tallinna-keskne ja regionaalhuvide paremaks kaitsmiseks peavad Pärnu poliitikud omavahel koostööd tegema, eriti riigi tasemel,» ütles Korobeinik.

Tagasi üles