Ragnar Klavan (valges) heitlemas Dortmundi keskkaitsja Mats Hummelsiga. Foto: CHRISTOF STACHE/AFP

«See on aja märk ja aeg ei ole veel küps.»

EOK presidendiks kandideerida soovinud, kuid ilma piisava arvu toetushäälteta jäänud Hannes Võrno lootis spordirahvalt suuremat tuge leida.
---------------------

Kalev/Cramo näitas Euroliiga klubile hambaid

KORVPALL. Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas eile Ühisliigas järjekordse kohtumise, kui võõrsil kohtuti Euroliiga tippklubi Krasnodari Lokomotiv-Kubaniga. Kalev võitis poolaja 32:29, juhtis veel viimase veerandaja alguses 53:49, aga siis tegi Krasnodar kiirelt 15:0 spurdi ja võttis lõpuks üpris turvalise 71:67 võidu. Kalevi resultatiivseim oli Shawn King 17 punkti ja 15 lauapalliga, Rolands Freimanis lisas 14 punkti. Lokomotiv-Kubanile tõi Victor Claver 16 punkti. Kalev sai seitsme võidu kõrvale 16. kaotuse, Krasnodaril on koos 18 võitu ja kuus kaotust.