Kadi Parts
Albert Prosa
Albert Prosa Foto: Tairo Lutter

JALGPALL. Eile peeti koduses jalgpalli meistriliigas kaks kohtumist.

Enne eilset liigas esikohta hoidnud Tallinna FC Infonet võttis kodus vastu mulluse esikohameeskonna FC Flora ja kodumeeskond asus mängu juhtima 31. minutil, kui karistusalas tegi vea Gert Kams ning Infonetile määrati penalti, mille realiseeris Dmitri Kruglov. Seisuga 1:0 avapoolaja võitnud Infonet teises vaatuses enam väravani ei jõudnud, kui Flora poolt oli 88. minutil täpne Albert Prosa. Seisuga 1:1 kohtumine ka lõppes.

«Tasavägine mäng oli. Meil oli momente, kus oleks pidanud sisse panema, aga ei pannud. Teisel poolajal kontrollisime mängu juba täielikult, aga realiseerimisega peame veidi vaeva nägema,» rääkis mängu järel Kams.