Football Soccer - FC Barcelona v Real Madrid - La Liga - Camp Nou, Barcelona - 2/4/16
Reuters / Albert Gea
Livepic
EDITORIAL USE ONLY.
Football Soccer - FC Barcelona v Real Madrid - La Liga - Camp Nou, Barcelona - 2/4/16 Real Madrid's Cristiano Ronaldo celebrates scoring their second goal Reuters / Albert Gea Livepic EDITORIAL USE ONLY. Foto: ALBERT GEA/REUTERS

JALGPALL. Hispaania kõrgliiga järjekordses El Clasicos ehk FC Barcelona ja Madridi Reali vastasseisus jäi 2:1 peale külalismeeskond Real. Viimati Camp Noul Barcelonat liigamängus neli aastat tagasi võitnud Real jäi küll teisel poolajal Gerard Pique väravast kaotusseisu, ent vaid kuus minutit hiljem Karim Benzema viigistas.

Omapärasel moel pööras mängu lõplikult Reali kasuks Sergio Ramose teine kollane kaart ja eemaldamine 83. minutil. Kaks minutit hiljem lõi Cristiano Ronaldo Reali 2:1 võiduvärava. «Kui oleksin teadnud, mismoodi meeskond pärast minu eemaldamist mägima hakkab, oleksin punase kaardi võtnud juba viiendal minutil!» viskas Ramos pärast kohtumist nalja.