P, 27.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga

Oliver Kund
, reporter
Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 11
Foto: Pm

Merili (26, nimi muudetud – toim) võtab kotist foto. Ta on oma välimust tundmatuseni muutnud. Uus number, uus töökoht, ei bittigi infot internetis. Sest juba pool aastat on naine 76-aastase mehe ihaobjekt. Kusagil Tallinna magalarajoonis ripuvad võõra korteri seintel tema pildid. Kui uskuda anonüümseid SMSe, pidanuks naine oma sünnipäeval kaduma. Merili on veel siin.

Eesti üks ebatõenäolisemaid ahistamislugusid algas kolmapäeval, 18. novembril. Ühes mobiilifirmas telemarketeerina töötanud Merili tegi ka tol päeval kümneid kõnesid arvuti koostatud numbritele, et pakkuda soovijatele soodsamat kõnepaketti.           

76-aastane Tiit (nimi muudetud – toim), poe turvamees ja väidetavalt kätega tervendaja, oli üks, kellele kõne ühendus. «Me tõesti ei tea, kes sellele numbrile vastab, aga lepingut tehes peame saama inimesega sõbraks,» ütleb Merili. Kui klient just kategooriliselt ei keeldu, tuleb tagasi helistada, olla sõbralik ja avatud. Tiiduga kordus see umbes viiel korral.

Tagasi üles