Nice’is viga saanud eesti noormees viibib reanimatsioonis

Nice`i ohvrite mälestamine Pariisis.

FOTO: SCANPIX

Nice’i haigla reanimatsiooniosakonnas viibib praegu ravil eesti noormees Hans Joosep, kes sai linna rannapromenaadil Boulevard des Anglais raskeid vigastusi. Tema seisund on stabiilne ja pere on optimistlik.

Tellijale Tellijale

«See üritus oli sel õhtul kogu Nice’i linna n-ö tõmbenumber. See oli selline noorte üritus, kus kõik tudengid olid väljas, ja oli arvata, et ta läks sinna,» rääkis Hans Joosepi endine klassivend Kaspar Kadrioru Saksa Gümnaasiumist. Hommikul rünnakust kuuldes üritas ta kohe sõbraga kontakti saada, paraku tulutult.

«Viimased viis päeva oleme Kaspariga aktiivselt Joosepit otsinud,» ütles ka Hans Joosepi endine paralleelklassivend Nikita. «Tunnen Joosepi pärast suurt muret. Olin temaga tihedas ühenduses veel samal päeval, kui see traagiline õnnetus juhtus,» nentis ta.

Reede õhtul hakkasid 22-aastase Hans Joosepi vanemad Riia kaudu Prantsusmaa poole sõitma. Nice’i jõuti laupäeva keskpäeval samal ajal kui konsul.

Nice’i haigla reanimatsiooniosakonnas viibiva poja seisund on isa Allani sõnul praegu stabiilne. «On paranemise märke ja olen positiivne ning kindlasti [poeg] paraneb, aga see võtab aega,» ütles ta.

Tagasi üles