Vang läks poodi ja tagasi enam ei tulnud

Sergei Kostritsõn.

FOTO: Justiitsministeerium

Tallinna vangla avavangla osakonda ei pöördunud poekülaskäigult täna ettenähtud kellaajaks tagasi 59-aastane kinnipeetav Sergei Kostritsõn, kes on siiani kadunud. Isik on süüdi mõistetud varguste eest.

Vang on 183 cm pikk, keskmise kehaehituse, musta-halliseguste juuste ja pruunide silmadega. Vangil oli avavanglaosakonnast lahkudes seljas must jope ja jalas klassikalised sinised teksad, kaasas oli spordikott. Sergei Kostritsõn on diabeetik ning võib vajada mingil hetkel retseptiravimeid.

Eritunnusena on vangi kätel rohkelt tätoveeringuid: parema käe nimetissõrmel sõrmuse kujutis, paremal käelabal päikese ja mere kujutis. Vasaku käe sõrmedel kaardimasti kujutised, sõrmenukkidel risti kujutis.

Vasaku käsivarre pealmisel küljel majakas, vasaku käelaba pöidla kõrval trellide ja südame kujutis, pöidlal vene tähtedega kirjutatult «BOG». Lisaks paremal käsivarrel lilleõie kujutis, parema käe randmenukil viis täppi ja parema käsivarre siseküljel käsi põleva tõrvikuga ning vene tähtedega kirjutatult «SVOBODA».

Kõigil, kellel on informatsiooni karistuse kandmisest kõrvale hoiduva Sergei Kostritsõni kohta, palutakse sellest teatada vanglateenistuse numbrile 5854 3629 või häirekeskuse lühinumbrile 112.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles