Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Pildid: Kevadtormil sattus taas kaitseväe auto liiklusõnnetusse

8
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Ida-Virumaal sõitis eile Kevadtormi õppusel osalevale kaitseväe autole tagant otsa sõiduauto, keegi liiklusõnnetuses vigastada ei saanud.

Ida prefektuuri pressiesindaja ütles Postimehele, et õnnetus juhtus veidi pärast keskpäeva Soonurme-Ristiküla maanteel, kus Volkswagen Golf sõitis tagant otsa kaitseväe maasturile Mercedes Benz 250 GD.

Õnnetuses keegi vigastada ei saanud ja juhtumiga tegeleb edasi kindlustus.

Kevadtormi õppusel on juhtunud mitu vigastatutega liiklusõnnetust.

Ida-Virumaal Sonda vallas sai eile õhtul Kevadtormi õppusel teelt välja sõitnud soomukis kaks meest vigastada. Õnnetus juhtus kella 18 paiku Soonurme küla lähistel, kus 35-aastane mees sõitis soomusautoga teelt välja, teatas politsei- ja piirivalveamet. Kiirabi toimetas juhi ja sõidukis olnud 33-aastase mehe Rakvere haiglasse.

Neljapäeval sai Kevadtormil kaitseväe sõiduk kõrgepingeliini alt läbi sõites elektrilöögi ja süttis põlema, kolmest viga saanud ajateenijast viibib üks põletushaavadega haiglas. Õnnetus juhtus kell  16.38 Ida-Virumaal Lüganuse vallas Aidu küla juures. Kolm luurekompanii ajateenijat sõitsid Kiviõli lähedal maastikuautoga Mercedes-Benz 250 GD, millel oli sideantenn. Manööverdamise käigus liikus sõiduk elektriliini alt läbi, sai elektrilöögi ja süttis põlema.

Täpsustatud andmetel sai õnnetuses viga kolm ajateenijat, neis kaks kergemalt ja üks raskemalt. Kaks Ida-Viru keskhaiglas esmaabi saanud ajateenijat suunati tagasi oma üksuse juurde, kuid üks põletushaavu saanud noormees viibib veel haiglas meedikute hoole all. Oma lähedasi teavitas noormees õnnetusest ise.

Teisipäeva pärastlõunal sai Tallinnas Männikul raskelt viga Kevadtormil osalenud reservväelane, kui tagurdanud veoauto talle otsa sõitis. Õnnetus juhtus Männiku harjutusalal, kus oli parajasti käimas taktikaline harjutus. Rühm oli veoautodega rännakul ja jäi seisma imiteeritud miinivälja ees. Esimeses veoautos olnud meeskonnaülem tuli autost välja ning liikus sõiduki taha, et see alast välja juhatada.

Siis aga tekkis tulevahetus imiteeritud vastasega, meeskonnaülem varjus sõiduki taha ning samal ajal alustas autojuht tagurdamist, et tulekontaktist eemalduda. Tagurdades ei näinud autojuht, et tema sõiduki taha jäi kaasvõitleja ja sõitis talle otsa. Kiirabi toimetas raskelt viga saanud reservväelase haiglasse.

Tagasi üles