Galerii: Pirital avati rannahooaeg

Hoolimata vihmasest ilmast oli Pirita rannahooaja avamisele kohale tulnud mitukümmend inimest, kes liikusid üheskoos mööda 2,2 kilomeetri pikkust vastvalminud rannapromenaadi pidulikule tseremooniale.

Pirita linnaosavanema Tõnis Möldri sõnul on rannametsa kergliiklustee, mille renoveerimist oodati mitu aastat, suurepärase asukohaga ning asub tõeliselt looduskaunis kohas. «Renoveerimistööd olid hädavajalikud ning mul on hea meel, et see nüüd rannahooaja avamiseks valmis on saanud,» sõnas Mölder.

Mölder lisas, et hetkel on käimas rannaala detailplaneeringu menetlemine, mänguväljak on läbinud uuenduskuuri ning kavas on rajada modernne jõulinnak. «Tallinna üks esindusrandadest peab külastajatele pakkuma rohkelt mugavusi ning põnevaid tegevusi, et kõik külastajad end võimalikult hästi tunneksid,» lausus linnaosavanem.

«Ettevalmistused puhkajate vastuvõtmiseks Tallinna randadel on lõppenud ning jääb loota, et rannailmad end enam kaua oodata ei lase. Randadele omistatud rahvusvaheline tunnustus kinnitab jätkuvalt nii teenuste head kättesaadavust ja kõrget kvaliteeti kui annab ka tunnistust puhtast keskkonnast,» ütles abilinnapea Kalle Klandorf.

Juba neljandat aastat järjest lehvib Pirita ja Pikakari rannas kõrgelt hinnatud ökomärgis sinilipp, millega tunnustatakse supelrandasid veekvaliteedi kõrge taseme, kvaliteetsete teenuste ja eeskujuliku heakorra eest.

Tagasi üles