Kultuuriministeerium avaldas näitleja hukkumise puhul kaastunnet

Vene teater.

FOTO: Tiina Kõrtsini / Õhtuleht

Kultuuriministeerium avaldas Vene teatri koosseisuvälise näitleja Andrei Zubkovi traagilise hukkumise puhul kaastunnet ta lähedastele ja kolleegidele.

«Andrei oli suurepärane inimene ja andekas näitleja, keda armastasid ja austasid nii kolleegid kui teatrisõbrad. Tema hukkumine on kogu Vene kultuurile Eestis suur kaotus,» on öeldud ministeeriumi avalduses, vahendas DzD.ee.

Näitleja hukkumise puhul avaldas kaastunnet ka Vene teater, kirjutas Postimees.ru. «Vene teater on leinas selle korvamatu kaotuse tõttu ning avaldab Andrei Zubkovi sõpradele ja lähedastele siirast ja sügavat kaastunnet.»

Eile hilisõhtul kukkus Tallinnas Vene Teatri peahoone lähistelt katuselt alla Vene Teatri koosseisuväline näitleja, 30-aastane Andrei Zubkov, kes suri saadud vigastustesse sündmuskohal. Juhtumile reageerinud uurijate ja kohtumeedikute välja selgitatud esialgse info põhjal kinnitas politsei, et tegemist ei ole kuriteoga.

Zubkov lõpetas B.V. Štšukini nimelise kõrgema teatrikooli ja töötas õpetajana nii seal kui ka Moskva teatristuudiotes. Tallinnas mängis ta külalisesinejana etendustes «Mets», «Cipollino ja tema sõprade seiklused» ja teistes.

Tagasi üles