Räägu tänava 660 000 eurot maksnud uuendus sai valmis

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Teetööd.

FOTO: Arvo Meeks

Mustamäel asuva Räägu tänava 660 000 eurot maksma läinud uuendustööd said valmis.

Kommunaalameti tellimusel tehtud Räägu tänava Mustamäe tee ja Mooni tänava vahelise 550 meetri pikkuse teelõigu rekonstrueerimistööde eesmärk oli jalakäijatele ja jalgratturitele paremate ja ohutumate liikumisvõimaluste loomine ning olemasoleva sõidutee rekonstrueerimine ning sajuveekanalisatsiooni rajamine, teatas linnavalitsuse pressiteenistus.

Ehitustööde mahus rajati tänavale 5,5 meetri laiune kahesuunaline asfaltkattega sõidutee. Tänava paarisarvuliste aadressidega küljele rajati kolme meetri laiune asfaltkattega kergliiklustee ning vastasküljele kahe meetri laiune asfaltkattega kõnnitee. Liikluse rahustamiseks rajati kolm künnist ning Algi tänava ja Mooni tänava ristmikele tõstetud ristmikud. Parkimisvõimaluste parandamiseks rajati 41 parkimiskohta. Tänavale paigaldati leed-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus. Ülekäiguradadele paigaldati erivalgustus ning vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks braikivid.

Projektdokumentatsiooni koostas Teedeprojekt OÜ. Ehitustööd tegi AS TREV-2 Grupp ja ehitustööde lepinguline maksumus oli ligi 666 000 eurot.

Tagasi üles