Haabersti ja Mustamäe linnaosakogu kiitsid linnaosavanemate kandidaadid heaks

Haabersti linnaosavanem kandidaat Marek Jürgenson.

FOTO: Mihkel Maripuu

Teisipäeva õhtul kokku tulnud Haabersti ja Mustamäe linnaosakogu kiitsid heaks Keskerakonna Tallinna nõukogu pakutud linnaosavanemate kandidaadid, kes nimetatakse tõenäoliselt homsel linnavalitsuse istungil ametisse.

Haabersti linnaosakogu koosoleku päevakorras oli linnaosakogu esimehe ja tema asetäitja valimine, arvamuse esitamine linnaosa vanema kandidaadi kohta, linnaosakogu komisjonide moodustamine ja komisjonide esimeeste valimine. Salajasel hääletamisel valiti linnaosakogu esimeheks keskerakondlane Kalev Kallo, keda toetas 15 linnaosakogu liiget. Esimehe asetäitjaks valiti 13 poolthäälega Irina Antonjuk samuti Keskerakonnast. Linnaosakogu andis ka oma heakskiidu Marek Jürgensoni kandidatuurile linnaosavanema ametikohale.

Mustamäe linnaosavanema kandidaat Lauri Laats

FOTO: Mihkel Maripuu

Mustamäe linnaosakogu esimesel koosolekul valiti linnaosakogu esimeheks endine linnaosavanema asetäitja, praegune linnavolikogu liige Maksim Volkov, linnaosakogu aseesimeheks valiti Aavo Vään. Samuti kiitis linnaosakogu heaks Mustamäe linnaosavanemaks esitatud Lauri Laatsi kandidatuuri.

Linnapea Taavi Aas avaldas teisipäeval lootust, et paberid liiguvad kiiresti ning et linnavalitsus saab juba kolmapäevasel istungil Haabersti ja Mustamäe vanemad ametisse nimetada. Samuti nimetatakse kolmapäeval ametisse Lasnamäe linnaosavanem Maria Jufereva, kelle kandidatuuri on linnaosakogu juba varem heaks kiitnud.

Tagasi üles