Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Narva lasteasutustest varastanud mees võeti vahi alla

Politsei palub teistel ohvritel ühendust võtta

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Kahtlustatav varas. | FOTO: Politsei

Möödunud nädalal pidasid Narva politseijaoskonna ametnikud kinni mehe, keda kahtlustatakse avalikest asutustest mitmete varguste toimepanemises. Kohtu loal võeti 36-aastane mees vahi alla.

Kahtlustuse kohaselt varastas 36-aastane mees novembri algusest alates Narvas asuvatest erinevate haridus- ja muude avalike asutuste riietusruumidest ning kabinettidest mobiiltelefone ja sülearvuteid.

Viru Ringkonnaprokuratuuri abiprokurör Pavel Gordijevski sõnul on kahtlustatav korduvalt kriminaalkorras karistatud varguste toimepanemise eest. Samuti on teda korduvalt karistatud ka väärtegude toimepanemise eest. «Vahistamise taotlemisel oligi kõige kaalukamaks argumendiks see, et antud isikut ei ole võimalik hoida uute kuritegude toimepanemisest muude vähem isikuvabadusi riivavate meetmetega,» lisas prokurör.

«Kahetsusväärne on see, et just hiljaaegu vabanes mees vanglast, kus kandis karistust samuti varguste eest. Kahjuks ei olnud toonane karistus tema jaoks piisavalt mõjuv ning mees jätkas vanaviisi,» tõdes Narva politseijaoskonna juhtivuurija Sergei Maslennikov.

Seni kogutud info põhjal on politseil alust arvata, et mees on toime pannud veel varguseid, millest teatatud ei ole.

Politsei palub kõigil, kes on pildil kujutatud meest Narva linnas mõnes haridus- või muus avalikus asutuses sihitult ringi liikumas näinud, sellest teada anda telefonil 357 6007 või e-posti teel ida.vihje@politsei.ee. Samuti palutakse samadel kontaktidel ühendust võtta ka neil, kes on varguse ohvriks langenud ja sellest politseid seni teavitanud ei ole.

Tagasi üles