Galerii: filmilik pagemine lõppes võõras aias

Kolmapäeva esimestel tundidel pages politsei eest Mercedes-Benz Sprinteri juht, kes rammis nii liiklusmärke kui ka aedu.

Kolmapäeval kella 00.57 ajal toimus liiklusõnnetus Harju maakonnas Saue vallas Alliku külas Allika tee 1a juures, teatas politsei. Esialgsetel andmetel sai sõiduauto Mercedes-Benz Sprinter politseipatrullilt peatumismärguande punase ja sinise vilkuri ning erilise helisignaaliga, millele sõidukijuht ei reageerinud.

Sõiduk ei peatunud, vaid sõitis vastu liiklusmärki ja aeda, kahjustades nii võrkaeda, aiaposte kui ka krundi haljastust. Juht on veel väljaselgitamisel. Üks isik lahkus sõiduki juurest, ning 31-aastane mees toimetati sündmuskohalt Põhja-Eesti regionaalhaiglasse, kus tema vigastusi tuvastatakse.

Teisipäeval kell 10.50 toimus liiklusõnnetus Tallinnas Puhangu 1 juures, kus 86-aastane mees ületas teed väljaspool ülekäigurada ja sai löögi 70-aastase mehe juhitud sõiduautolt Audi A4. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Kell 13.53 toimus liiklusõnnetus Harjumaal Jõelähtme vallas Kallavere-Ülgase maantee 1. kilomeetril, kus esialgsetel andmetel kaotas sõiduautot Opel Zafira juhtinud 47-aastane mees auto üle kontrolli ning sõitis teelt välja. Juht toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Tagasi üles