iDeal kampaania

Fotod: kõige rohkem suusalund on Nõmmel

Kõige rohkem lund on Nõmme spordikeskuse suusaradadel, aga talispordiga saab tegeleda ka Pirita spordikeskuse juures ning Viimsi mäepargis.

Nõmme spordikeskuse suusaradade juures jääb mulje, et korralik talv on tõesti käes. Maa on valge, suusaradadel on lund palju ja see on ilus valge, mitte kahtlaselt kollane nagu mujal, kus lund ise toodetakse. Ning radadel on tublisti ka suusatajaid. Samal ajal mürisevad traktorid ja veomasinad ning usinalt veetakse laiali suurt lumemäge, mis äsjaste külmade ilmadega toodeti.

Pirita Spordikeskuse juures saab juba alates reedest suusatada 450 meetri pikkusel Kabeliringil.Reedel ja laupäeval veetakse lund ja ehitatakse rada Kuuseringile ning sel ajal palutakse suusatajatel sellele rajale mitte minna. Alates laupäevast on iga päev avatud ka suusalaenutus. Samuti töötava liuväli ja selle kõrval asuv laste kelgumägi.

Viimsi mäepargi Vimka hooaeg avati juba sel neljapäeval. Traktor laotas täiendavat lund mäenõlvale veel tänagi Sel pühapäeval on FIS World Snow Day ehk ülemaailmne mäespordi tutvustamise päev. Viimsi mäepargis toimuvad sel puhul tasuta algõppe tunnid. Suusa-ja lumelauaspordiga saavad tutvust teha algajad vanuses kuni 12-aastat. Lisaks on kavas freestyle-suusa ja lumelaua trikiõppe proovitrennid.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles