Gonsiori tänava sulgemine lükkub edasi

FOTO: Linnavalitsuse pressiteenistus

5. märtsil algama pidanud ehitustööd Gonsiori tänava Maneeži tänava ja Pronksi tänava vahelisel lõigul lükkuvad edasi seoses ebasobivate ilmastikutingimustega.

Ehituse alustamisest teavitatakse täiendavalt. Tööde käigus rekonstrueeritakse Gonsiori tänav alates Maneeži tänava ristmikust kuni Laagna teeni, kogupikkusega ligikaudu 1,5 kilomeetrit. Lisaks rekonstrueeritakse umbes 300 meetri pikkune Laagna tee lõik, Türnpu tänav umbes 200 meetri ulatuses ning Kunderi tänava serva rajatakse 900 meetri pikkune jalgrattatee. Kokku rekonstrueeritakse umbes kaks kilomeetrit sõiduteid ning rajatakse ja rekonstrueeritakse ligi viis kilomeetrit kõnni-, jalg- ja jalgrattateid. Ehitustööde mahus rekonstrueeritakse 11 fooriristmikku ning Torupilli Selveri kõrvale rajatakse Pargi ja Reisi parkla.

Gonsiori tänava Maneeži tänava – Laagna tee vahelise lõigu ümberehituse tulemusel jääb tänav kolme sõidurajaga. Mõlemas sõidusuunas on ühissõidukirajad ning keskmine sõidurada on muutsuunaliiklusega sõidurada, kus hommikusel perioodil toimub liiklus suunaga kesklinna poole ja õhtul suunaga Lasnamäe poole.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles