Sotsiaalmeedias küsitakse raha Männi pargi päästmiseks

FOTO: Kuvatõmmis

Eile levis sotsiaalmeedias ärevaks tegev teade Männi pargi peatse hävitamise kohta, mille lõpus küsiti, kui palju on inimesed valmis pargi päästmiseks raha annetama.

Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats kaalub pöördumist politseisse. Ennast MTÜ Männipargi Tuleviku Heaks esindajaks nimetav isik kinnitas teadaandes, et ehitusfirmad survestavad linnaosa valitsust ning peatselt ehitatakse Mustamäe Männi park elumaju täis. Teadaanne lõppes üleskutsega annetada MTÜ toetuseks ja edasiste kampaaniate korraldamiseks.

«Männi park on mustamäelastele populaarne ajaveetmispaik. Sestap pole ka imestada, et eelmainitud postitus suutis lühikese aja jooksul tekitada korraliku paanika ka Mustamäe linnaosavalitsuse Facebookis. Aga paanikaks ei ole vähimatki põhjust,» kinnitas Laats.

«Männi park on Mustamäe esinduspark ja jääb selleks, mitte mingeid elamuehituslikke operatsioone pole Männi pargis kavas ei nüüd ega edaspidi,» ütles Laats. «Järgmistel eelarveaastatel on Männi pargi rekonstrueerimistöödeks (teed, pingid, mänguväljakud, madal- ja kõrghaljastuse uuendamine jpm) ette nähtud 1,5 miljonit eurot. Nii et Männi park uueneb parimal moel – ja jääb loodetavasti mustamäelaste lemmik ajaveetmiskohaks veel väga kauaks.»

«Kui postitus esitab tungiva küsimuse selle kohta, kui palju Männi pargist hoolivad inimesed oleksid MTÜ toetuseks ja tulevaste kampaaniate heaks nõus raha välja käima, siis seda vist lausa naljaks pidada ei saa. Aga eks selle, kas tegemist oli mõtlematu nalja või kalkuleeritud kelmusega, selgitab välja juba politsei. Seniks soovitan mustamäelastel säilitada kaine meel ja mitte uskuda kõike, mis virtuaalses reaalsuses kuulutatakse. Kohtumiseni ka edaspidi Männi pargis!» lausus Laats.

Tagasi üles