Männi pargi vallutab maailma parim pidu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Männi park.

FOTO: Mihkel Maripuu

Laupäeval ja pühapäeval, 26.–27. mail toimub Mustamäel Männi pargis taas koguperefestival – maailma parim pidu kogu perele.

Traditsiooniliselt saab Männi pargist mänguline ja võistluslik festivalikeskkond, kus jätkub põnevat tegevust igas vanuses külastajatele. Püsti on pandud müramislinnak, kohal on suured batuudid ja muud atraktsioonid, festivali maskotid viivad läbi erinevaid võistlusi, traditsiooniliselt joonistatakse maailma pikim pilt ning toimub ülipopulaarne lastejooks, laval saab nautida tantsunumbreid ja palju muud.

«Koguperefestival on Männi pargis kohal juba seitsmendat aastat ning alati väga oodatud,» kinnitas linnaosa vanem Lauri Laats ning kutsus huvilisi 26. mail kell 12.30 ka Mõtiskluste aeda kahe uue nimelise pingi avamisele. «Tänavu saavad pingid kirjanikud Aadu Hint ja Raimond Kaugver ning traditsiooniliselt annavad sel puhul väikese etenduse ka Arte gümnaasiumi noored talendid. Soovitan kõigil kohal olla!»

Koguperefestival avab sümboolsed uksed hommikul kell 11 ning päeva lõpetab kontsert kell 17. Laupäeval, 26. mail esineb Toomas Anni ning pühapäeval astuvad üles Mait ja Mikko Maltis. Sissepääs maailma parimale peole on tasuta.

Tagasi üles