Piletimäng: võta osa piletiloosist ja võida iga päev pileteid Helena Tulve uudisteose «Sool» esitlusele

Tallinna Merepäevad

FOTO: www.tallinnamerepaevad.ee

15.-17. juulini toimub Tallinnas kultuuripealinna olulisim ja Eesti suurim tasuta mere- ja perepidu Tallinna Merepäevad 2011.

Tallinna Merepäevade programmi üheks tipphetkeks on Helena Tulve uudisteose «Sool»

esitlus, mis toimub 15. juuli hilisõhtul kui publikule avanevad Eesti Meremuuseumi valmimisjärgus Lennusadama angaarid. Helilooja Helena Tulve ja kunstnik Tarvo Hanno Varrese lõid  Euroopa kultuuripealinna aastaks uudisteose «Sool», mis on terviklik kava, kus keskendutakse inimese sisemaastikele läbi helide ja pildi. «Sool» on mõeldud spetsiaalselt arhitektuuri ajaloos tähelepanuväärses vesilennukite angaaris esitamiseks. Teose tekstid on kirjutanud Maarja Kangro, esitavad sopranid Eve Kopli ja Tui Hirv, Riivo Kallasmaa(oboe), Kristi Mühling(kannel) ja ansambel Paukenfest.

Postimees.ee loosib koostöös Tallinn2011 iga päev välja 2 piletit kahele laupäeva õhtul, 16. juulil toimuvale «Sool» esitlusele.

Et loosist osa võtta, vasta kahele küsimusele, saada vastused koos oma nime ja telefoninumbriga aadressile elli.kalju@tallinn2011.ee ning osaledki loosimisel.

Võitjatega võetakse ühendust!

Küsimused, millele vastust ootame on:

 1. Kas lähed Tallinna Merepäevadele?
  a) ainult reedel
  b) ainult nädalavahetusel
  c) iga päev
  d) ei lähe üldse
  e) ei tea veel
  f) elan seal

      2.  Millega tuled Tallinna Merepäevadele?
          a) jalgsi
          b) autoga
          c) jalgrattaga
          d) ühistranspordiga
          e) kaatriga
          f) purjekaga
         g) lennates

Lisainfot Tallinna Merepäevade kohta leiad www.tallinnamerepaevad.ee ja Tallinn2011 kodulehelt http://www.tallinn2011.ee/tallinna_merep .

Tagasi üles