Ilves: mida rohkem vabatahtlikkust, seda parem meie elu on

Berit-Helena Lamp
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
President Toomas Hendrik Ilves
President Toomas Hendrik Ilves Foto: Peeter Langovits

«Paljud meie head asjad on tulnud vabatahtlikkusest,» ütles president Toomas Hendrik Ilves täna Hobuveskis, 2008. aasta vabatahtlike tunnustamisel, millega tänati eriliselt neid, kelle ideest ja vabatahtlikust panusest on sündinud midagi uut.


Riigipea meenutas lõppevast aastast mitut tuhandeid või sadu inimesi koondanud ettevõtmist, aga ka rohkeid väiksemaid vabatahtlikkusest sündinud algatusi, teatas presidendi kantselei.«Mida rohkem vabatahtlikkust, seda parem meie elu on,» sõnas president Ilves, kes on vabatahtlike tunnustamisürituse patroon.Aasta vabatahtliku auhinna said Uno Aan, Maaja Glaser, Ahti Heinla, Peeter Kuddu, Aado Kuhlap, Helju Kukk, Liis Lill, Andres Luure, Helo Meigas, Rainer Nõlvak, Tõnis Puss, Monika Rusing, Üllar Saaremäe, Aune Suve ja Urve Uusberg.Eesti vabatahtlike tunnustamist korraldab Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus.

Tagasi üles