Laupäeval muutub liikluskorraldus Gonsiori ja Pronksi tänavate ristmikul

Pronksi ja Gonsiori tänava ristmik.

FOTO: Uwe Gnadenteich

Laupäeval, 28. juulil muutub Gonsiori ning Pronksi tänava ristmikul seoses tee-ehitusega piirkonna liikluskorraldus.

Pronksi tänava ristmikul 23.juulil alanud teedeehitustööde järgselt on asfalteerimine planeeritud 27. juuli õhtuks. 28. juulil toimub liikluse suunamine tänava teisele poolele.

Ristmikul planeeritud tööd kestavad kuni 2. septembrini. Tööde ajal tagatakse liiklejatele Pronksi tänava mõlemas suunas läbipääs ühe sõiduraja ulatuses.

Nii jalakäijate kui ka autode jaoks muutub liiklemine lihtsamaks ja loogilisemaks, sest liiklus hakkab toimima sisuliselt tavapärasel viisil. Kummagi sõidusuuna servas on avatud üks sõidurada ning töid tehakse sõiduradade keskel.

Seoses teetöödest tingitud võimalike ummikutega soovitatakse Pärnu maantee poolt tulijatel ning Pirita või Lasnamäe poole liiklejatel kasutada ümbersõiduks Juhkentali tänavat. Sadama poolt tulijatel on soovituslik ümbersõit Tuukri tänava ning Narva maantee kaudu.

Liiklejatel, sealhulgas jalakäijatel palutakse järgida ajutise liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning tuleks varuda rohkem aega.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles