Tallinna Linnatranspordi AS esitas oma töötaja kohta kuriteoteate
Kuula ettevõtte juhi kommentari raadio Kukule!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

TLT tänane juht Deniss Boroditš (vasakul) ja ametist kõrvaldatud Toivo Moorast kümmekond aastat tagasi, kui Boroditš oli abilinnapea ja Moorast Lasnamäe linnaosavanema asetäitja.

FOTO: Mihkel Maripuu / PM/Scanpix Baltics

Tallinna Linnatranspordi AS peatas töösuhte haldusteenistuse juhi Toivo Moorastiga ja esitas tema kohta prokuratuurile kuriteoteate.


Intervjuu: Deniss Boroditš – Tallinna Linnatranspordi AS kahtlustab haldusteenistuse juhti ametiseisundi kuritarvitamises (Kelmsaar)

Deniss Boroditš – Tallinna Linnatranspordi AS kahtlustab haldusteenistuse juhti ametiseisundi kuritarvitamises (Kelmsaar)

Töösuhte peatamise põhjuseks olid välisauditi esialgsed tulemused, mis tekitasid kahtluse ametiseisundi kuritarvitamises, teatas linnavalitsuse pressiteenistus. Välisaudit viidi läbi kahe kuu vältel mai keskpaigast juuli keskpaigani. Linnatranspordi ASi juhatus otsustas algatada välisauditi hinnangu põhjal sisejuurdluse Moorasti suhtes, selgitamaks, kas tema tegevuses haldusteenistuse juhina on kriminaalkooseisu tunnuseid ja kas on ilmnenud ametiseisundi kuritarvitamist.

Ettevõte esitas Moorasti kohta kuriteoteate Põhja ringkonnaprokuratuurile.

TLT juhatuse esimees Deniss Boroditš ütles intervjuus raadio Kukule, et välisaudit hõlmas Moorasti tegevust viimasel kolmel aastal ning seal uuriti lepingulisi suhteid, riigihangete läbiviimist ja mitmeid muid asju.

Tagasi üles